0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Pdgjg 12 парчиња 50ml 475034mm Стаклени Шишиња Со Златни Алуминиумски Капаци Шишиња За Зачини Контејнери За Пилули Тегли За Бонбони Ампули За Свадбен Подарок

Pdgjg 12 парчиња 50ml 475034mm Стаклени Шишиња Со Златни Алуминиумски Капаци Шишиња За Зачини Контејнери За Пилули Тегли За

DEN 803.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Капацитет : 50мл. Боја : Транспарентен. Количина : зависи од количината што ќе ја изберете. Употреба : шише со зачини,шише со бонбони, украсни шишиња, подарок за свадбен занает. За Пакетот : Користете картонска и меур торба и ЕПЕ пена. Капацитет : 50мл боја : Транспарентна Количина : зависи од количината што ќе ја изберете : шише со зачини, шише со бонбони,украсни шишиња, подарок за свадбен занает.За Пакетот : Користете картонска и меур торба и ЕПЕ пена.Дијаметар : 1,8 "(4,7 см)Висина : 1,9 "(5 см)Отворање : 1,3 " (3,4 см)Количина : 12 парчиња 50мл 47*50мм Стаклени Шишиња со Златни Алуминиумски Капаци1. Поради различни монитори и различни фотографии, може да има мала разлика во бојата помеѓу вистинскиот производ и фотографијата. Ве молиме разберете, гарантираме дека стилот е ист како и сликата.2. Големината е рачно измерена, може да има грешка од 2-5 см, што нема да влијае на употребата, ве молиме обрнете внимание кога фотографирате.3. Продавајте само главни производи, а не други додатоци.Накит Кутии Козметички Тегла.

Особините

Купувачите избираат и