0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Endpage 20-парчиња бел ентериер LED светлосен комплет за Chevrolet Tahoe/Suburban, GMC Yukon 2000 2001 2002 2002 2003 2004 2006 2006 Пакет за осветлување на внатрешни работи + светла за таблички, инсталир?

Endpage 20-парчиња бел ентериер LED светлосен комплет за Chevrolet Tahoe/Suburban, GMC Yukon 2000 2001 2002 2002 2003 2004 2006

DEN 431.68
Во форма достапна за нарачката

Износот

Fitment : Комплетот LED светла за внатрешни работи Tahoe/Suburban/Yukon е компатибилен со 2000 2001 2002 2003 2004 2004 2006 2006 Chevy Chevrolet Tahoe/Suburban and GMC Yukon All Cab Size. Содржина на пакетот : Светла на предната мапа, светла за огледало на суета, централни мапи и куполи светла, светла на задните купола, светла на вратите, светла за локва од огледало, светла на регистарски таблички. Карактеристики : Посветла-300% посветла од фабричките светла светла. Подолг животен век-до 50.000 работно време за време на услугата. Постабилни перформанси-изградени со постојано струјно коло, без треперење или неуспех. Лесна инсталација : Директна замена, Can-Bus Ready-нема код за грешка, не се потребни други делови или измени. Внатрешна алатка за внатрешни работи и дијаграм за поставување се вклучени за безбедно замена на фабричките светилки без да ги кршите деловите за внатрешни работи на вашето возило. 100% гаранција за задоволување : Сите LED светилки се одобрени од точка и ние нудиме двегодишна гаранција за бесплатна загриженост. Слободно можете да не контактирате ако доживеете какво било прашање со овие LED диоди или инсталација, ние сме среќни што ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. End Page Super Bright 6000 K Бела LED пакет за внатрешни работи за внатрешни работи за внатрешни работи за 2000-2006 Chevy Tahoe/Suburban, GMC Yukon Сите модели Tahoe/Suburban/Yukon LED светла за внатрешни работи доаѓаат со сè што е потребно : 20 парчиња LED сијалички LED сијалички (предни мапи, светла на Vanity Map, Vanity Mapror Lights, Vanity Mapror Lights , Централни мапи и куполи светла, светла за задните купола, светла на вратите, светла за лоша огледало, светла на регистарски таблички.) 1 парчиња алатка за инсталација на не-пристојно поставување 1 пар Осветленост од 6000k : 300% посветла од фабрички блескави светилки Lifeивотниот век : 50,000 работни часови Сертификати : ДОТ одобрено, CE, ROHS Dimmable : Да, овие LED диоди ќе функционираат како исти како и вашите оригинални сијалици Can-Bus подготвени-без код за грешка : 2000 , 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Chevrolet Chevy Tahoe/Suburban, GMC Yukon Сите гаранција за големината на кабината : Сите производи на Endpage доаѓаат со 2-годишна гаранција на Endpage. Забележете : Овие LED светилки прикажани на сликите на производот се само примерок фотографија, ќе добиете светилки специфични за вашето возило.

Особините

Купувачите избираат и