0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Чикруг Симпатична Виножито Област Килим За Девојки Спална Соба, 4х6 Нозе Меки Деца Килим За Соба Декор, Бушава Мека Студентски Дом Игротека Килим, Кревет Килим За Бе?

Чикруг Симпатична Виножито Област Килим За Девојки Спална Соба, 4х6 Нозе Меки Деца Килим За Соба Декор, Бушава Мека Студентски

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Queper Мек Допир● овој меки дизајн на тепих со виножито со 1,7 инчи вештачко крзно со поголема густина им дава на вашите деца нежно чувство, ги прави вашите деца удобни и опуштени кога ќе го допрат мекиот килим и ќе стават симпатичен бушав килим дома може да се држи подалеку од студениот под, да го загрее вашето семејство. ●Нелизгачко Дно● задниот дел на детскиот килим е дизајниран со илјадници гуми во форма на цвет, го прави тепихот во просторијата цврсто фиксиран на подот, децата можат слободно да се движат по тепихот во областа. €Сонувачка И Љубовна Боја}шарениот тепих со светли бои го осветлува видот и го прави детето да се чувствува мирно и убаво, тепихот со виножито 4х6 е совршен за соба за девојчиња, соба за принцези, спална соба, дневна соба, соба за студентски дом, детска игротека, декор за бебиња и расадник. ①Подарок за Вашето Семејство Или Пријатели.Мекиот тепих за декор на просторијата е изненадување за вашето семејство или пријатели, мекиот допир, светлата боја е совршена за декор на просторијата, ако не го имале порано, ќе им се допадне. Можете да ги дадете кога роденден, денот на децата, Божиќ или други денови. ①Чисти Совети И Мека површина килим треба да се исчисти со собна температура вода. За делумно чистење, само бришење или правосмукалка со ниска фреквенција, За Интегрално чистење, се препорачува миење раце, потоа поставете рамно на суво на воздух и тапкајте ја пената. Супер Мека : Опуштете ја ногата и држете се подалеку од студениот под. Светла Боја : Осветлете ја вашата соба и чувствувајте се удобно. 4 големини за да изберете од : . 2х6 Стапки : Симпатичен тркач килим е погоден за кревет и пред софата. 3х5/4х6/5х8 Стапки : Тепих Со Правоаголен дизајн може да облече детска соба,спална соба,дневна соба,студентска соба, класна соба и повеќе затворени простории.

Особините

Купувачите избираат и