0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
ШКМПЈУ 4 парчиња Калливи Клапи/Штитници Прскаат Напред И Назад Се Вклопува Тојота Корола Крст 2020-2023

ШКМПЈУ 4 парчиња Калливи Клапи/Штитници Прскаат Напред И Назад Се Вклопува Тојота Корола Крст 2020-2023

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Отпорност на компресија, не е лесно деформирана. Високо еластичниот материјал за заштита на животната средина е многу флексибилен и не е лесно оштетен и издржлив. Оригиналниот автомобилски лак, оригиналниот дизајн на автомобилскиот простор, одговара на каросеријата. Спречете кал и мали карпи да бидат фрлени на телото на возилото или да бидат фрлени на следното возило!. Висококвалитетни материјали, издржливи, лесни за чистење, го прават возилото убаво и практично. Пакетот Вклучува : 4 X Калливи Клапи (2 X Пред + 2 X Заден Дел), 8 x Завртки За Монтирање, 1 x Инсталирање на шрафцигер. Отпорност на компресија, не е лесно деформирана. Високо еластичниот материјал за заштита на животната средина е многу флексибилен и не е лесно оштетен и издржлив. Оригиналниот автомобилски лак, оригиналниот дизајн на автомобилскиот простор, одговара на каросеријата. Спречете кал и мали карпи да бидат фрлени на телото на возилото или да бидат фрлени на следното возило!. Висококвалитетни материјали, издржливи, лесни за чистење, го прават возилото убаво и практично. Пакетот Вклучува : 4 X Калливи Клапи (2 X Пред + 2 X Заден Дел), 8 x Завртки За Монтирање, 1 x Инсталирање на шрафцигер.

Особините

Купувачите избираат и