0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Исцелен Памук Памук 8 Кутии Памучни Брисеви Стапчиња За Уши Со Двоен Врв Брис За Уши Памучни Пупки Козметичка Алатка За Чистење За Отстранување Шминка За Уши За Беб?

Исцелен Памук Памук 8 Кутии Памучни Брисеви Стапчиња За Уши Со Двоен Врв Брис За Уши Памучни Пупки Козметичка Алатка За Чистење

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Поништи. Памукот е погоден и за професионален салон за убавина и за лична домашна употреба. Тие се при нанесување на отстранувач или прајмер на трепките, што е едноставно и практично. Многу погоден за козметичка употреба и хигиенски потреби, за разубавување, нанесување, отстранување, модифицирање на козметиката,. Со својот уникатен дизајн, има многу мал кружен памук, што го прави многу корисен и удобен за употреба. Памукот е лесен за употреба, исчистете ја трепката пред употреба при Чистење на трепките, отстранете ја трепката за употреба. Поништи. Памукот е погоден и за професионален салон за убавина и за лична домашна употреба. Тие се при нанесување на отстранувач или прајмер на трепките, што е едноставно и практично. Многу погоден за козметичка употреба и хигиенски потреби, за разубавување, нанесување, отстранување, модифицирање на козметиката,. Со својот уникатен дизајн, има многу мал кружен памук, што го прави многу корисен и удобен за употреба. Памукот е лесен за употреба, исчистете ја трепката пред употреба при Чистење на трепките, отстранете ја трепката за употреба. Опис овие памучни стапчиња се произведени со врвни материјали за удобни и безбедни за употреба. Погоден за предмети за лице, тело или чистење . Површината на памучниот материјал е мека, нема да остави влакненца, има супер апсорпција на вода, одржувајте ги работите чисти.Карактеристики-Боја : Бел Материјал : Дрво, Памучен Пакет, Вклучувајќи 8 х Кутии Брисеви.

Особините

Купувачите избираат и