0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
BestCH AC Адаптер За Sony VAIO Допрете 11 SVT1121 Серија SVT1121A4E SVT1121B4E SVT1121C4E SVT1121D4E SVT1121E4E SVT1121F4E SVT1121H4E SVT1121C5E 11.6 Таблет Компјутер Напојување кабел КАБЕЛ

BestCH AC Адаптер За Sony VAIO Допрете 11 SVT1121 Серија SVT1121A4E SVT1121B4E SVT1121C4E SVT1121D4E SVT1121E4E SVT1121F4E SVT1121H4E

DEN 299.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

✎Светски Влез✎ : Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. ✎Безбедност Заштита✎ : Без бучава, ниска температура операција, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, стабилен излез. Автоматско исклучување на преоптоварување, прекин на напон, автоматско термичко исклучување, заштита од краток спој. ✎Конзистентност На напон✎ : Нема флуктуации на напонот при вклучување, при пренос, примање или при исклучување. Тоа ќе ги заштити вашите електронски производи од уништување. ✎ 2-Годишна Гаранција✎ : ние ќе обезбедиме 2 година гаранција на производителот и 30 дена враќање-ти го чуваме грбот!. Best CH AC Адаптер За Sony VAIO Допрете 11 SVT1121 Серија SVT1121 A4 E SVT1121 B4 E SVT1121 C4 E SVT1121 D4 E SVT1121 E4 E SVT1121 F4 E SVT1121 H4 E SVT1121 C5 E 11.6 Таблет Компјутер Напојување кабел КАБЕЛ. Спецификации на производот : ● Тип На Приклучок : американски prong ® Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Ширум Светот Користете Го Опсегот На Влезна Фреквенција : 50-60 Hz Љубезно Забелешка : } оваа ставка е адаптер за замена на електрична енергија, А не Оригинален/Вистински. Ве молиме да бидете љубезно информирани дека вкупната моќност на уредот не треба да ја надминува максималната моќност (прикажана на етикетата на адаптерот) на овој адаптер и предлагаме да се де-оценува 10% -20% кога се користи за да се спречат Предупредувања За прегревање : ● не отворајте или менувајте го кабелот за напојување / кабел за напојување/ кабел за напојување.ќе ја поништи гаранцијата.

Особините

Купувачите избираат и