0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
WSZJJ Тоалетна Четка И Комплет За Бања, Долга Пластична Рачка Меки Силиконски Влакна Цврсто Чистење Тоалетна Четка За Чистење За Складирање И Завршна Обработка На Ба?

WSZJJ Тоалетна Четка И Комплет За Бања, Долга Пластична Рачка Меки Силиконски Влакна Цврсто Чистење Тоалетна Четка За Чистење

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големина на производот : 24,5 см. Пренослив дизајн : чист и хигиенски, со основа, лесен за чување и убав. Зацврстувачки влакна : сферични од 360 степени, фините влакна се темелно исчистени, не и штетат на површинската глазура, а детергентот е силен и не му штети на тоалетот. Може да се закачи дизајн : може да биде исцедена, чиста и удобна. Дизајн на рачката : рачката е хуманизирана и designedономски дизајнирана за удобно држење, чиста и безбедна. Големина на производот : 24,5 см. Пренослив дизајн : чист и хигиенски, со основа, лесен за чување и убав. Зацврстувачки влакна : сферични од 360 степени, фините влакна се темелно исчистени, не и штетат на површинската глазура, а детергентот е силен и не му штети на тоалетот. Може да се закачи дизајн : може да биде исцедена, чиста и удобна. Дизајн на рачката : рачката е хуманизирана и designedономски дизајнирана за удобно држење, чиста и безбедна. Опис на производот име на производ : комбинација на четка за тоалет големина на производот : 24,5 цмпроизвод боја : кафеава, бела.Материјал на производот : прајмер за боја за прскање, рачка од нерѓосувачки челик карактеристики : четка со Висока густина, моќна моќност за чистење.Употреба на производот : бања, хотел, луксузна резиденција, семеен избор метод на инсталација : без тип на четка за тоалет за удирање : издржливата четка за тоалет содржи само држач за четка за тоалет, без друга декорација.

Особините

Купувачите избираат и