0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Огрозд Француски Паричник Случај Компатибилен Со Галакси С23 Случај, 2 Картичка Носителот Картичка Складирање Двослоен Заштитен Браник Покритие, Виолетова

Огрозд Француски Паричник Случај Компатибилен Со Галакси С23 Случај, 2 Картичка Носителот Картичка Складирање Двослоен Заштитен

DEN 319.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

[Компатибилност] Компатибилен Со Samsung Galaxy S23. [Безбеден Држач За Картички] Удобен начин На живот со две складишта за картички. Лизгајте надолу за да ја отворите и лизнете нагоре за да го затворите капакот на картичката. Останете затворени за да ги чувате вашите картички безбедно. [Околу Заштитата] технологијата За Подигнати усни ги штити екранот и задната камера од гребнатини додека безбедно се крева од рамни површини. Двослоен хибриден случај го штити вашиот уред поцврсто со одлична еластичност на ТПУ и тврд компјутерски материјал од надворешно влијание. [Совршено Вклопување] Прецизните исечоци овозможуваат лесен пристап до сите порти, звучници и камера и едноставна инсталација на школка. Дизајниран детално за без напор користете го уредот удобно без пречки. Дизајн погоден за џеб за да обезбеди убав стисок и да го олесни држењето на вашиот уред. [Компатибилност] Компатибилен Со Samsung Galaxy S23. [Безбеден Држач За Картички] Удобен начин На живот со две складишта за картички. Лизгајте надолу за да ја отворите и лизнете нагоре за да го затворите капакот на картичката. Останете затворени за да ги чувате вашите картички безбедно. [Околу Заштитата] технологијата За Подигнати усни ги штити екранот и задната камера од гребнатини додека безбедно се крева од рамни површини. Двослоен хибриден случај го штити вашиот уред поцврсто со одлична еластичност на ТПУ и тврд компјутерски материјал од надворешно влијание. [Совршено Вклопување] Прецизните исечоци овозможуваат лесен пристап до сите порти, звучници и камера и едноставна инсталација на школка. Дизајниран детално за без напор користете го уредот удобно без пречки. Дизајн погоден за џеб за да обезбеди убав стисок и да го олесни држењето на вашиот уред.

Особините

Купувачите избираат и