0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Pretyzoom форма фигура пролетна влезна десктоп фиока телефонска таваница плочка за складирање закук зајак Декоративни бонбони фигура фигура садови копчиња за садови ?

Pretyzoom форма фигура пролетна влезна десктоп фиока телефонска таваница плочка за складирање закук зајак Декоративни бонбони

DEN 364.16
Во форма достапна за нарачката

Износот

Декоративна послужавник- не како фиока за складирање на работната површина за држење на копчиња, телефон, накит и други суровини, исто така може да биде како мал сад за растенија. Торта за нозе- повеќенаменска чинија може да биде за мајка, сестри, пријатели и невести на Денот на вineубените, свадбата, Божиќ и слично. Керамичка плоча за складирање- Керамиката е мултифункционална за да ја користите, може да биде како држач за складирање на накит, исто така и сад за складирање на Sundries. Поддршка за складирање на биро-? Држач за прстен на рингот на зајакот- фиоката за складирање на фигурината за зајаци е симпатична и прекрасна, деликатна декорација на работната површина за вашата дневна соба. Со оваа лента за складирање, може да помогне да ја задржите вашата работна површина добро организирана и уредна и да ги направите мали суровини добро организирани. Плоча за сервирање на нозе- Нашата лента за складирање на керамички облици на зајаче е изработена од добро керамички материјали и практични за долгорочна употреба. Пакетот вклучува карактеристики на фиоката за складирање 1 × керамика -Исто така, може да биде совршен подарок за садови за јадење за накит за ден на свадба, Божиќ, роденден, ден на мајката, нова година, итн. -Тоа може да биде во бања или кујна, и каде и да сакате, толку е погодно и практично да се користи керамичка лента за клучеви. -Потеката исто така може да биде како сад за засадување за да одгледува мала сукулентна, или како вазна за вештачки цвеќиња за аранжман на накит. -Сиза : 20.50x14.00x12.00cm/8.06x5.50x4 плоча со сервер за торта. -Керамичката плоча може да ви помогне уредно да го организирате и лесен пристапот до вашиот накит како обетки, прстени, нараквици, ѓердани или козметика како кармини, итн. -Покажи како керамички прстенест сад на масата покрај креветот или покрај вратата, чувајќи ги клучевите, телефонот, паричникот и да ги промените уредни и уредни, без да се грижите за нив да се изгубат сад за јадење за накит. -Којност : Како што е прикажано, Керамички накит за накит -Материјал : Керамички складирање на облеки Traygoods Information Dresser Shaporth Shape може да биде најдобриот избор за вас.Керамички сад за бонбони Дали сè уште барате повеќенаменска лента за складирање на керамика? Дали сте во потрага по цврста лента за складирање што може да направи повеќе работни места одеднаш? Ако да, не гледајте повеќе! Нашата керамичка послужавник за статуи за цвеќе за зајаци мора да ја задоволи вашата потреба.

Особините

Купувачите избираат и