0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Уникатна индустрија АД Бебе сина 16 „Виси топка за пука

Уникатна индустрија АД Бебе сина 16 „Виси топка за пука

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Една топка со пуф. Едноставно декорација на ткивото на ткиво за убава, висечка декорација. Вклучени се лесни упатства. Прикачена лента за лесно виси. Декорација на ткивото на топката со пуф, со жица. Нашата декорација на ткивото на топката со пуфти се испорачува рамно и е лесно да се постави. Едноставно расплетувајте ја топката и пената според вклучените упатства. Закачете ја оваа уникатна декорација на топката за ткиво од вашиот таван или ставете една во сад на вашата маса за поп светла боја. Изберете неколку ткива на топката во вашите омилени бои и закачете ги на различни височини за зачудувачки дисплеј. Совршено за роденденски забави, тушеви за бебиња и многу повеќе! Бидејќи оваа разноврсна декорација на цврста боја не е специфична за шема или возраст, може да се користи за речиси секоја тема. Можете исто така да ја чувате вашата декорација на ткивото на топката и повторно да ја користите за следната прослава. Или уште подобро, закачете неколку во текот на вашиот дом за забава, секојдневен стил! ID на производот : 63201.

Особините

Купувачите избираат и