0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Maamgic mens вежбање шорцеви 2 во 1 истегнување 5 инчи за теретани за теретани кои работат со шорцеви со лагер за компресија

Maamgic mens вежбање шорцеви 2 во 1 истегнување 5 инчи за теретани за теретани кои работат со шорцеви со лагер за компресија

DEN 527.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

90% полиестер, 10% спандекс. Увезени. Затворање на влечење. Дишење и удобни материјали - Надворешни шорцеви : 90% полиестер и 10% спандекс (лагер за компресија : 86% полиестер и 14% спандекс). Стенгирањето овозможува исклучителна флексибилност. Ткаенините што велат од пот помагаат да се исушат брзо и да останат кул. Издржлив материјал и засилено шиење го одржуваат вашиот тренинг со висок интензитет. 2 во 1 шорцеви мажи - подолг вграден лагер за компресија може во голема мерка да намали помалку размавнување од повеќе традиционални атлетски шорцеви и нуди поддршка на мускулите на бутот за подобрување на перформансите. Меди на лагер дизајнирани за максимална удобност на приватните делови за разлика од другите шорцеви со централен цвест. Карактеристики на производот - Шорцевите за вежбање мажите имаат два длабоки странични џебови и џебот на задниот патент чувајте вредни работи како што се паричникот, телефонот и клучевите безбедни. Еластична лента за половината со прилагодливо внатрешно влечење за да се прилагоди на претпочитаното вклопување. Наменето за трчање, тренинг, тренинг, џогирање, јога, играње кошарка или велосипедизам, избегнување на срамна состојба кога станува збор за проблеми со шорцеви. Ibrивописни бои и обрасци, доволно удобни и шармантни за да се носат надвор од салата во овие 2 во 1 шорцеви мажи. Овие шорцеви за теретани за мажи се отпорни на смалување и сè уште изгледаат сосема нови по повторено миење. Ако имате други прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и