0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Робез Лиам јаглен мек единствен бебе чевли 18-24mo

Робез Лиам јаглен мек единствен бебе чевли 18-24mo

DEN 480.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Меки единствени придобивки : Најдобрите чевли имитираат голи нозе, со поддршка - не ограничувајќи ситни, растечки стапала што овозможуваат флексибилно и свиткување на стапалото додека почнуваат да одат со простор за да растат малку стапала. Забавни дизајни вклучуваат „Војна на Starвездите“ и „Марвел стрипови“ како Војна на Starвездите Галакси, Боба Фет, Чевабака, Грог, Дроидс Ц3ПО & Р2Д2, Дарт Вадер и Сторм Трупер, и старатели на Галакси Грот, Спајдермен, Спин - Спин - Спин - Спин - Спин - Мајк Моралес и Црн Пандер! Поддржува развој : Одобрено од Американското здружение за медицински поддијатри. Меки, велур ѓон флексибилни и се наведнуваат со секој чекор за да се овозможи целосен опсег на движење потребно за здрав развој на стапалото. Лесни стапала за вклучување и не лизгање : Кик-доказ, еластизиран глужд или патент го прави лесно и исклучување, додека исто така и да останете ставени. Единствениот велур со лизгање помага да се заштити вашето дете од лизгање. Поставата за дишење им помага на нозете да останат суви и ладни. Големина : Големината е пространа за да одговара на различни стапала и обезбедува дополнителен простор за да растат стапалата-совршени за новороденчиња, бебиња, пред-прошетки и мали деца. Лесно за чистење : Исчистете го чисто со блага детергент и влажна крпа. Меки единствени придобивки : Најдобрите чевли имитираат голи нозе, со поддршка - не ограничувајќи ситни, растечки стапала што овозможуваат флексибилно и свиткување на стапалото додека почнуваат да одат со простор за да растат малку стапала. Забавни дизајни вклучуваат „Војна на Starвездите“ и „Марвел стрипови“ како Војна на Starвездите Галакси, Боба Фет, Чевабака, Грог, Дроидс Ц3ПО & Р2Д2, Дарт Вадер и Сторм Трупер, и старатели на Галакси Грот, Спајдермен, Спин - Спин - Спин - Спин - Спин - Мајк Моралес и Црн Пандер! Поддржува развој : Одобрено од Американското здружение за медицински поддијатри. Меки, велур ѓон флексибилни и се наведнуваат со секој чекор за да се овозможи целосен опсег на движење потребно за здрав развој на стапалото. Лесни стапала за вклучување и не лизгање : Кик-доказ, еластизиран глужд или патент го прави лесно и исклучување, додека исто така и да останете ставени. Единствениот велур со лизгање помага да се заштити вашето дете од лизгање. Поставата за дишење им помага на нозете да останат суви и ладни. Големина : Големината е пространа за да одговара на различни стапала и обезбедува дополнителен простор за да растат стапалата-совршени за новороденчиња, бебиња, пред-прошетки и мали деца. Лесно за чистење : Исчистете го чисто со блага детергент и влажна крпа.

Особините

Купувачите избираат и