0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Покана за роденденска покана, покана за тинејџери за забави, слава на филмови, 20 покани и коверти, покани за роденденска забава за девојчиња пижама, прицврстувања з?

Покана за роденденска покана, покана за тинејџери за забави, слава на филмови, 20 покани и коверти, покани за роденденска забава

DEN 191.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

1. Регуларна големина : 4x6inches. Има многу простор за гостите да ги напишат своите одговори. 2.Секи и класичен дизајн што ќе го сакаат сите ваши гости. 3.Канталност : Пакет од 20 покани + 20 коверти. Картите се идеални за лична и професионална употреба. Можете да ги пополните сите ваши клучни информации. 4.Мата хартија за картички за лесно пополнување со кој било вид пенкало. Мастилото од кој било вид пенкало или маркер нема да размачка или работи. 5. Се надевам дека имате прекрасна и незаборавна забава, поканете ги пријателите, членовите на семејството и сите што ви се грижат или се грижите за вас. Се надевам дека овие картички ќе ви го осветлат денот. 1. Регуларна големина : 4x6inches. Има многу простор за гостите да ги напишат своите одговори. 2.Секи и класичен дизајн што ќе го сакаат сите ваши гости. 3.Канталност : Пакет од 20 покани + 20 коверти. Картите се идеални за лична и професионална употреба. Можете да ги пополните сите ваши клучни информации. 4.Мата хартија за картички за лесно пополнување со кој било вид пенкало. Мастилото од кој било вид пенкало или маркер нема да размачка или работи. 5. Се надевам дека имате прекрасна и незаборавна забава, поканете ги пријателите, членовите на семејството и сите што ви се грижат или се грижите за вас. Се надевам дека овие картички ќе ви го осветлат денот. 1. Регуларна големина : 4x6inches. Има многу простор за гостите да ги напишат своите одговори.2.Кутен и класичен дизајн што ќе го сакаат сите ваши гости.3.Кацијалност : Пакет од 20 покани + 20 коверти. Картите се идеални за лична и професионална употреба. Можете да ги пополните сите ваши клучни информации. 4.Мата хартија за картички за лесно пополнување со кој било вид пенкало. Мастило од кој било вид пенкало или маркер нема да размачкате или да трчате.5. Се надевам дека имате прекрасна и незаборавна забава, поканете ги пријателите, членовите на семејството и сите што ви се грижат или се грижите за вас. Се надевам дека овие картички ќе ви го осветлат денот.

Особините

Купувачите избираат и