0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
ФЕЕР Шифон Памук Јаже За Складирање Корпи Ткаење Дома Сарафани Играчка Бонбони Завршувањето Кошница Десктоп Мал Организатор Кутија

ФЕЕР Шифон Памук Јаже За Складирање Корпи Ткаење Дома Сарафани Играчка Бонбони Завршувањето Кошница Десктоп Мал Организатор

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Рачно ткаени, силни и нежни. Изгледот е едноставен и дарежлив. Пополнете го вашиот дом со природна убавина. Погоден за декорација на саксии, кутија за складирање на сарафани, како што се мала облека, играчки, книги итн. Можете да ја ставите кошницата на масата или кабинетот. Рачно ткаени, силни и нежни. Изгледот е едноставен и дарежлив. Пополнете го вашиот дом со природна убавина. Погоден за декорација на саксии, кутија за складирање на сарафани, како што се мала облека, играчки, книги итн. Можете да ја ставите кошницата на масата или кабинетот. Рачно ткаени, силни и нежни.Изгледот е едноставен и дарежлив.Пополнете го вашиот дом со природна убавина.Погоден за декорација на саксии, кутија за складирање на сарафани, како што се мала облека, играчки, книги итн.Можете да ја ставите кошницата на масата или кабинетот.Материјал : Памучно Јаже Со Големина На Шифони : 17.5*15*8.5 Цмм Големина : 21.5*19*9.5 Големина на cm L : 27,5*26*11cm Color : како што покажува сликата торбите вклучуваат : корпа за Складирање *1 (со исклучок на други ставки на екранот)Забелешка : сликата може да биде малку надвор од бојата поради проблеми со светлината. Ве молиме разберете, благодарам!Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.кеси бела облека јајца преклопливи рачки за перење крем натпревари долго поп.

Особините

Купувачите избираат и