0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Марг Глобал 12В АЦ / ДЦ Адаптер Замена За Модел Бр РК - 1201000 РК1201000 РК ДЦ 1201000 РКДЦ1201000 РКДЦ 1201000 РК ДЦ1201000 12ВДЦ 1000ма 1А ДЦ12В 1.0 А Класа 2 Трансформатор Напојување

Марг Глобал 12В АЦ / ДЦ Адаптер Замена За Модел Бр РК - 1201000 РК1201000 РК ДЦ 1201000 РКДЦ1201000 РКДЦ 1201000 РК ДЦ1201000

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез. ①Спецификации : опсег на влезен напон ширум светот : 100-240 V 50/60 HZ. Најдобра Услуга За Клиентите : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Совети : можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате моделот на вашиот лаптоп. ①СИГУРНОСТ : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Марг Глобал 12В АЦ / ДЦ Адаптер Замена За Модел Бр РК - 1201000 РК1201000 РК ДЦ 1201000 РКДЦ1201000 РКДЦ 1201000 РК ДЦ1201000 12ВДЦ 1000ма 1А ДЦ12В 1.0 А Класа 2 Трансформатор Напојување. Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез. ①Спецификации : опсег на влезен напон ширум светот : 100-240 V 50/60 HZ. Најдобра Услуга За Клиентите : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Совети : можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате моделот на вашиот лаптоп. ①СИГУРНОСТ : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Марг Глобал 12В АЦ / ДЦ Адаптер Замена За Модел Бр РК - 1201000 РК1201000 РК ДЦ 1201000 РКДЦ1201000 РКДЦ 1201000 РК ДЦ1201000 12ВДЦ 1000ма 1А ДЦ12В 1.0 А Класа 2 Трансформатор Напојување. Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп ,таблет ,телефони и други електрични апарати. Производите се сертифицирани со УЛ, СЕ, ФКЦ итн. Безбедносни Карактеристики : ·Над Заштита Од Струја, Над Заштита Од Напон, ·Над Заштита Од Температура, Заштита Од Краток Спој. Спецификации на производот : Тип На Приклучок : американски напон ·ВЛЕЗЕН Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240 VAC Светска Употреба ·Опсег На Влезна Фреквенција : 50-60 Hz Предупредувања : ·Не отворајте или менувајте го напојувањето / кабелот за напојување/ кабелот за напојување ·ве Молиме оставете ги децата, децата далеку од висок напон извор на енергија ·ве Молиме користете го под водичи на професионален електричар ·секоја злоупотреба или неправилна употреба ќе ја поништи гаранцијата.

Особините

Купувачите избираат и