0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
1 7/8 - 12 Он Нишка Прстен Гејџ 2А ОДИ НОГО Калибриран Брод Со Испорака На Федекс за 4 Дена

1 7/8 - 12 Он Нишка Прстен Гејџ 2А ОДИ НОГО Калибриран Брод Со Испорака На Федекс за 4 Дена

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

1 7/8 - 12 ОН нишка прстен гејџ. Класа на вклопување : 2А вклучувајќи ГО И ОДИ НОГО. Сосема нов Стандард : ASME B1. 2 T=ОДИ Z=NOGO RH( десна рака). Стил : Цврст RH (десна рака). ние ќе испратиме Со Испорака На Федекс за 4 дена, клиентите можат да добијат стоки за 4 дена. Секој сет од 1 7/8-12 нишка прстен мерач 100% калибрирани со обезбедување на квалитет во нашата фабрика. Доколку на клиентите им е потребен сертификат за калибрација со долга форма, можеме да испратиме до професионална лабораторија ЗА тестирање НА трети страни ISO17025 акредитирана за да ја добиеме. тоа треба ДОЛАРИ 35 дополнителен надомест по сет.секој сет, вклучувајќи ГО И ОДИ НОГО. Ние ќе испратиме стоки од ДХЛ, Федекс или УПС. Клиентите можат да очекуваат стоки во брзо време. Како премногу предмети на залиха, не сме фотографирале еден по еден, сликата покажа само за повикување.

Особините

Купувачите избираат и