0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
4 ПАРЧИЊА Покривна Кутија Стеги За Завртки, Универзални Метални Завртки За Носачи На Карго На Покривот, Комплет За Монтирање На Комбе Со Внатрешна Ширина од 85мм, Кли

4 ПАРЧИЊА Покривна Кутија Стеги За Завртки, Универзални Метални Завртки За Носачи На Карго На Покривот, Комплет За Монтирање

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Поправете Ја Кутијата На Покривот За Да Биде Безбедна : нашите стеги За Завртки На покривот Се дизајнирани цврсто да ја држат кутијата на покривот за да спречат да падне и да ја одржуваат стабилна додека возите, а гумените дихтунзи и пластичните задни плочи го зголемуваат триењето и стабилноста, за справување со дупки, ридови, падини и автопати. Изобилство Додатоци За Инсталација : ова е богат комплет за додатоци за фиксирање на покривни кутии, вклучувајќи 4 парчиња метални Стеги За Завртки, 4 парчиња пластични задни плочи, 4 парчиња гумени дихтунзи, 8 парчиња тешки навртки за заклучување, 2 парчиња завои и 1 комплет налепници за запечатување дупки, што е доволно за да се задоволи вашата долгорочна побарувачка. Квалитетен Материјал За Траење : Изработен од квалитетен избор на метален и пластичен материјал, стегите На Завртките На покривот Не се лесни за кршење или деформирање и кородирање од киселина, алкали, ветер и дожд, итн., силни и издржливи, додека меките гумени дихтунзи можат да го заштитат вашиот сакан автомобил од гребнатини. Одговара На Повеќето Автомобили : стегите на покривната кутија со 85мм/3,34 во внатрешна ширина и 90мм/3,54 во растојанието помеѓу центрите за навој одговараат на повеќето модели на автомобили на пазарот. Сите додатоци се со мала тежина и мали по големина, така што лесно може да се чуваат во багажникот за да бидат достапни за употреба во секое време кога е потребно. Лесно За Инсталирање : овие клипови За Завртки За Покривни кутии може да се инсталираат за само 3-5 минути, што е лесно и удобно. Завојот е доволно долг за да прицврсти нешто на покривот на автомобилот. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Нашиот технички тим и тимот по продажбата се секогаш зад вас. Стегач За Завртки. Стегач За Завртки.

Особините

Купувачите избираат и