0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Лаптоп биро за урнодел за креветот што може да се преклопи покачен скут за студии и читање и работа и игри

Лаптоп биро за урнодел за креветот што може да се преклопи покачен скут за студии и читање и работа и игри

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

[Повеќе прилагодливи височини и агли] : Оваа лента за кревет за лаптоп има 5 височини прилагодливи : 10.6 ”-11.8” -13 ”-14.2” -15.4 ”и 4 агли : 0 ° -12 ° -24 ° -45 °. Можете да го прилагодите на најдобриот агол и висина за да направите најдобро чувство со бирото за кревети. Преклопено одлично за употреба дома, во канцеларија или на пат. 【Апликација】 Главно се користи за рамки за лаптоп кревети, табели за детски кревети, мини за пишување, клупи, табели со софа или табели за книги/таблети. Семејство, софа, мала маса, студентски дом, биро, итн. Исто така е добар подарок за деца и возрасни. 【Лесен за употреба】 -целосно собрани, две копчиња за автоматско заклучување на секоја страна лесно овозможуваат брзи промени во висината, нозете може да се постават на 5 различни височини (прилагодливи од 10,63 "-15,74"). Покрај тоа, две ротирачки копче може да се користат за прилагодување на површинскиот агол, површината може да се постави на 4 различни агли (од 0-45 °). Спречувањето на лизгање на полицата на дното го чуваат вашиот лаптоп безбеден додека сте наклонети, обезбедувајќи удобност и стабилност. 【Услуга за клиенти] - Сите прашања во врска со послужавникот за лаптоп кревет, ве молиме контактирајте не преку е -пошта за прв пат. Имаме замена во рок од 12 месеци и професионална поддршка за услуги на клиентите. Големина : 23,62 ”x15.74” x0.59 ”. Прилагодување на висината : 10,36 “до 15,75”. Агол на навалување : 0 ° до 45 °. Материјал : Алуминиумска легура, МДФ, пластика. Вчитување на тежината : до 99 фунти (45 кг). Поддршка : лаптоп до 17 ”.

Особините

Купувачите избираат и