0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Oukeyi подот перница, мек симпатичен леб тост тост душек, стол перница преголема фрлање перница за домашна декорација Девојки девојки жени подароци

Oukeyi подот перница, мек симпатичен леб тост тост душек, стол перница преголема фрлање перница за домашна декорација Девојки

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Висококвалитетен материјал : Оваа ткаенина за тост со тост користи фино кадифено истегнување и изберете кадифе за истегнување како полнење. Перницата е многу мека и има силна еластичност. Вистинскиот допир ги тера луѓето да го сакаат тоа. Соодветна големина 38 см X38cm x14cm/15 "x15" x5.5 ". Симпатична тост леб Матфлаула под подот од оваа големина е погодна за перничиња за седење, украси за домови и спални. Единствена дизајнирање- реален леб тост во форма на матка и перница во форма на матка и перница во форма на мат Високо-еластично полнење со памук, правејќи ги цветни ливчиња полни и живописни. Може да се стави на софата во дневната соба и да се прегрнува додека гледате телевизија или да бидат поставени на креветот во спалната соба и се наведнуваат додека читате книга или да бидат сместени во Детската игротека и седи додека играте игри. Интегрирајте ја убавината и практичноста. Повеќекратни намени : Совршено украсете ја вашата дневна соба, спална соба, домашна канцеларија, трпезарија, тросед, автомобил и стол. Може да се користи како перница, перница или како А Подарок за вашето семејство и пријатели. Перење : Чистењето е лесно. За мали излевања, можете да ја исчистите вашата перница во форма на цвет со влажна крпа или сунѓер. Или можете да машината за миење во нежен режим. Воздухот суво темелно пред следното Користете. Бидејќи на вакуумското пакување, ве молиме, ве молиме, силно го тупате по приемот на перницата, а перницата ќе стане меки. Материјал : ткаенина, п.п. памук. Големина : приближно. 38cm x38cm x14cm/15 "x15" x5.5 "боја : како што е прикажано на пакетот фигури, вклучувајќи 1 x симпатичен леб тост тост маткушионска ткаенина и pp памучна подлога ја прават оваа перница повеќе и удобна, и може да се грижи за задникот. Креативно и креативно и Модерна форма на цвет, убава и модерна, ви донесе добро расположение, симпатичен дизајн на тост од леб, матно-форма, го прави уникатен и декоративен. Стилови на сите натпревари, погодни за дома, канцеларија, студентски дом, трпезарија, спална соба, дневна соба, итн. Исклучителни подароци за вашето семејство, пријатели и колеги, ќе им се допадне.

Особините

Купувачите избираат и