0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Подлога за држач за пенкало за фонтана - преклопена кожна торбичка со две пенкала за какви било пенкала - куќиште за кафена кожа пенкало - Случај за организатор на фо

Подлога за држач за пенкало за фонтана - преклопена кожна торбичка со две пенкала за какви било пенкала - куќиште за кафена

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Кафеа со кафеава кожна пенкало : Заштитете ги пенкалата во стил со кожна FPR две куќишта за пенкало за пенкала за фонтани. Користете го малиот, 100% држач за кожа пенкало за да ги задржите омилените 2 пенкала, индивидуално одделени и во рамките на лесен пристап за какви било итни случаи. Затворање на јамка : Организаторот на случајот со пенкало за фонтана е преклопен за максимална заштита на пенкало. Овој заштитен држач е изработен од оригинална кожа, е мек на допир и изгледа подобро со возраста. Внатре има 2 различни прегради и од задната страна е уште еден мал џеб за да донесе нешто заедно. Преносен дизајн : Заштитете ги пенкалата од оштетување со нашиот случај за складирање на пенкало. Овој мал заштитник на кафеаво пенкало од 5,75 ”x 1,75” е погодно да ги донесе во училиштата, колеџи, канцеларии, патување со и многу повеќе. Елегантна идеја за подароци : Подарок овој случај за преклопување на пенкало за себе или за некој близок кој сака да собере фенси пенкала исто колку и да ги користи. Носете го овој минималистички случај на прикажување на пенкало со вас на кој било испит или состанок или за време на патувањето за дополнително засилување на серотонин секој пат кога ќе ги видите вашите скапоцени пенкала!. За нас : FPR е во сопственост на семејство и управувана. Нашата страст кон FPR е да обезбедиме квалитетни пенкала со разумна цена на новата генерација писатели и да бидеме благослов за нашата заедница. Инвестираме процент од сите профити во заедниците каде се прават нашите пенкала. FPR Two Case Case Cane Cafe : Избегнувајте ги оние влошувачки дамки од мастило од совети за пенкало од извалкање на облеката со нашиот случај за носење на пенкало. 100% оригиналната висококвалитетна кожа ја прави оваа мала торба за заштитник на кожен џеб издржлива и се чувствува одлично во вашите раце. Овие случаи на кафеаво пенкало за возрасни се дизајнирани со затворање на преклопни размавта за пенкалата да останат на едно место. Случајот со кожа од торбичка за пенкало има два индивидуални прегради за да се задржат пенкала, одделни и дополнителен џеб на задната страна. Овие случаи на прикажување на пенкало мерат 5,75 ”x 1,75” (14,5 x 4,5 см) што овозможува скоро секое пенкало или молив да се вклопат. Пенкалите во случајот за патување со пенкало за фонтана се држат ситно со јамката на размавта и случајот лесно се вклопува во неколку џебови со различна големина. - За нас : FPR е во сопственост на семејство и управувана. Нашата страст кон FPR е да обезбедиме квалитетни пенкала со разумна цена и да бидеме благослов за нашата заедница. Ние веруваме во старомодни искрени деловни практики, добра семејна забава и дека треба да им ги дадеме на оние околу нас кои имаат потреба. Инвестираме процент од сите профити во заедниците каде се прават нашите пенкала. Ние исто така веруваме дека пенкалата за фонтани не се само за богатите или само за генерацијата на баба и дедо. Се надеваме дека уживате во нашите фонтани FPR Flex NIB и сите други наши ниски цени на висококвалитетни производи. Придружи се на револуцијата!.

Особините

Купувачите избираат и