0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Велстил Лотус | 2-Слој Муслин Ќебе • кралот Големина турски Памук Ќебе • Пријатна Жакард Ткаени Кревети • Гроздобер Бохо Фрли Ќебиња За Троседот, Каучот • Дише Ќеб?

Велстил Лотус | 2-Слој Муслин Ќебе • кралот Големина турски Памук Ќебе • Пријатна Жакард Ткаени Кревети • Гроздобер Бохо Фрли

DEN 958.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

? ДЕТАЛИ : може да се користи за Кревети Со Големина На Крал и Кралица. Ве молиме проверете ги димензиите. (Големините на овие ткаени предмети може да се разликуваат од € 2 инчи) ГОЛЕМИНА НА КРАЛОТ : W - 82 x 95 инчи. ? МЕКА И АПСОРБИРАЧКА ВОДА : Поради нивната мала тежина, тие можат да се складираат за да заштедат простор - идеални за ранци! Специјалната техника на ткаење и употребата на висококвалитетен памук обезбедуваат максимална апсорпција. ? Производ : Направен со 100% чист турски Памук Природно обоен и еколошки, Екстра мек, без штетни материи или хемикалии, абсорбента, брзо сушење. *** Одржувајте ја неговата форма и текстура убаво, дури и по неколку миења . *** Енергетски паметни и ефикасни. Пренослив и супер удобност. Стилски и шарени. ? РАЗНОВРСНА : Без разлика дали е во детската соба, гостинската соба или дневната соба, 2-слојното ќебе со шевови со синџир е вистинско привлечно око. Можете да се чувствувате удобно сами или како двојка под пријатното муслинско ќебе. Покрај тоа, памучното ќебе е совршен придружник за одмор во вашиот дом, на долги патувања или кога кампувате. ? УПАТСТВА ЗА НЕГА : ве Молиме измијте го одделно пред првата употреба. Можете нежно миење и во машината. (максимум 86°F-30°C) не препорачуваме користете фен за ткаен производ. Ако треба да користите фен, Ве молиме "Исушете Ја Ниската Топлина". Ви препорачуваме да ги закачите да се исушат. Ве молиме, не користете белило. 2-Слој Памучно Муслинско Ќебе И Фрлање, Постелнина Во Стилот На Бохо, Украсно Фрлање, ПРИЈАТЕН МОДЕЛ НА Ќебе : ЛОТОС МАТЕРИЈАЛ : 100% Природна БОЈА на Памук : Повеќе Бои КРАЛСКА ГОЛЕМИНА : W - 82 x 95 инчи може да се користи за Кревети Со Големина на Крал и Кралица. Ве молиме проверете ги димензиите. (Големините на овие ткаени предмети може да се разликуваат од € 2 инчи) нашата постелнина не е дизајнирана да ги покрива страните на креветот. Тоа е само горниот капак. Пред купување на постелнина. Ве молиме направете мерења и Споредете со вашиот кревет. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Овие покривки се ткаени со природно турско памучно предиво. Совршен за Прекривка, Фрлање и употреба на Ќебе. Одличен избор како подарок За Домаќинство, Роденден, Божиќ и денот на Мајката. УПАТСТВА ЗА НЕГА : ве Молиме измијте го одделно пред првата употреба. Можете нежно миење и во машината. (максимум 106°F-40°C) не препорачуваме користете фен за ткаен производ.Ако треба да користите фен, Ве молиме "Исушете Ја Ниската Топлина". Ви препорачуваме да ги закачите да се исушат. Ве молиме, не користете белило. Забележете дека вистинските бои може да варираат поради поставките на вашиот компјутер и типот на мониторот.

Особините

Купувачите избираат и