0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
УСБ Елек Грејна Подлога, парче за греење на Половината интелигентна контрола на температурата електрично греење парче елек греење парче греење парче греење

УСБ Елек Грејна Подлога, парче за греење на Половината интелигентна контрола на температурата електрично греење парче елек греење

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

ЛЕСНА и ЗАШТИТНА : оваа грејна подлога за облека, лесна и удобна и лесна за носење за кампување на отворено или други активности во зима. Применливо е и за луѓето кои се плашат од студенило и повеќе нема да се плашат од зимата со неа. Температурата може слободно да избере, да ги задоволи вашите различни потреби. 3 ТЕРМОСТАТ НА МЕНУВАЧОТ : температурата може слободно да се избере. Црвено светло : висока температура околу 45-50 степени, зелено светло : средна температура околу 40-45 степени, сино светло : ниска температура околу 35-40 степени.Прилагодете се во секое време според нивото на удобност, без да се грижите за непријатноста предизвикана од прегревање.Ве молиме притиснете го копчето неколку секунди, индикаторот ќе светне. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Усвојување мека ткаенина со вграден материјал за греење со изолациони влакна, ставете ја директно во облека за продолжете да се загревате во зима, рамномерно загревајте, добра ефикасност на греењето, висок квалитет и издржлив. ТОПЛИ СОВЕТИ : Не приклучувајте ГО КОМПЈУТЕРОТ USB или користете порта за напојување што не достигнува 5 V2 A. Не вклучувајте долго време на високо ниво кога не се користи, и строго е забрането насилно повлекување на жицата на прекинувачот за да избегнете оштетување на прекинувачот. ВОДООТПОРЕН ДО ОДРЕДЕН СТЕПЕН : делот од ткаенината е водоотпорен до одреден степен, рамномерно се загрева, добра ефикасност на греењето, се пере, но не го потопувајте во вода долго време. но, не потопувајте го во вода долго време. (Крпата е залепена заедно, долгорочното потопување се плаши ќе влијае на степенот на лепило на лепак.). ЛЕСНА и ЗАШТИТНА : оваа грејна подлога за облека, лесна и удобна и лесна за носење за кампување на отворено или други активности во зима. Применливо е и за луѓето кои се плашат од студенило и повеќе нема да се плашат од зимата со неа. Температурата може слободно да избере, да ги задоволи вашите различни потреби. 3 ТЕРМОСТАТ НА МЕНУВАЧОТ : температурата може слободно да се избере. Црвено светло : висока температура околу 45-50 степени, зелено светло : средна температура околу 40-45 степени, сино светло : ниска температура околу 35-40 степени.Прилагодете се во секое време според нивото на удобност, без да се грижите за непријатноста предизвикана од прегревање.Ве молиме притиснете го копчето неколку секунди, индикаторот ќе светне. ВИСОК КВАЛИТЕТ : Усвојување мека ткаенина со вграден материјал за греење со изолациони влакна, ставете ја директно во облека за продолжете да се загревате во зима, рамномерно загревајте, добра ефикасност на греењето, висок квалитет и издржлив. ТОПЛИ СОВЕТИ : Не приклучувајте ГО КОМПЈУТЕРОТ USB или користете порта за напојување што не достигнува 5 V2 A. Не вклучувајте долго време на високо ниво кога не се користи, и строго е забрането насилно повлекување на жицата на прекинувачот за да избегнете оштетување на прекинувачот. ВОДООТПОРЕН ДО ОДРЕДЕН СТЕПЕН : делот од ткаенината е водоотпорен до одреден степен, рамномерно се загрева, добра ефикасност на греењето, се пере, но не го потопувајте во вода долго време. но, не потопувајте го во вода долго време. (Крпата е залепена заедно, долгорочното потопување се плаши ќе влијае на степенот на лепило на лепак.).

Особините

Купувачите избираат и