0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
BRST AC адаптер за Rainbow WDL54D DNL54D CLD54D WDR CCTV DDC камера за напојување на кабел за напојување кабел за кабел за кабел за кабел

BRST AC адаптер за Rainbow WDL54D DNL54D CLD54D WDR CCTV DDC камера за напојување на кабел за напојување кабел за кабел за кабел

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

? 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. ? 【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена. ? ? 【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. BRST AC адаптер за Rainbow WDL54 D DNL54 D CLD54 D WDR CCTV DDC камера за напојување на кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел, кабел, кабел, кабел, кабел, адаптер, адарттер електричен Цар каска без ниф ни хи ни погодат многунат многунат бидатнат многу бидатдат бидат имаатдат бидатдат бидатдат бидататнашeшe многу многу ? 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100-240 V 50 / 60 Hz. ? 【Компатибилен со】 : Нашиот производ е замена. ? ? 【Најдобра услуга】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. BRST AC адаптер за Rainbow WDL54 D DNL54 D CLD54 D WDR CCTV DDC камера за напојување на кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел за кабел, кабел, кабел, кабел, кабел, адаптер, адарттер електричен Цар каска без ниф ни хи ни погодат многунат многунат бидатнат многу бидатдат бидат имаатдат бидатдат бидатдат бидататнашeшe многу многу ? Спецификации Влез AC : 100-240 V Светска употреба? За BRST Водечкиот бренд за полнач на лаптоп. Фокусирајте се на дизајнот и продажбата на полначот на лаптопот, посветени на обезбедување на професионални производи и услуги. ? Сите наши производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење. ? Може да се наплаќа брзо и стабилно во секое време. ? БРСТ Глобална грижа за клиентите+ Потребите на клиентите се она за што се грижиме, ги поддржуваме сите со 36-месечна поддршка на клиентите и обезбедуваме пријателска, лесна до достапна техничка поддршка.

Особините

Купувачите избираат и