0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кијани Бебе Една Големина Раѓање На Тенџере Крпа Пелена Покритие

Кијани Бебе Една Големина Раѓање На Тенџере Крпа Пелена Покритие

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Една големина прилагодлива. Бришење поставата. Се вклопува од раѓање до тренинг за тенџере. Може да се користи со било инсерти. Етички рачно изработени. Една големина прилагодлива. Бришење поставата. Се вклопува од раѓање до тренинг за тенџере. Може да се користи со било инсерти. Етички рачно изработени. Воведување кијани капаци за пелени со една големина-совршено решение за еко-свесни родители кои бараат висококвалитетна, етички изработена покривка за пелени за своите малечки. Дизајнирани да одговараат на бебиња од 10 до 35 килограми, овие уникатни капаци се направени имајќи ја предвид екстремната издржливост, осигурувајќи дека ќе траат низ патувањето со пелени на вашето бебе и пошироко. Нашите корици имаат печатена НАДВОРЕШНА ткаенина и" избришан " бел ПУЛ внатрешен слој, што ги прави не само стилски, туку и практични. Бришењето внатре ви овозможува повторно да го користите капакот повеќе пати пред миење, што ги прави и еколошки и економични. Со прицврстување на грбот за вметнувања за прицврстување, навлаките За Кијани може да се користат со влошки За Кијани или со други влошки за пелени, монтирани, префолдови, тери или станови, што ги прави разноврсни и прилагодливи за да одговараат на вашите потреби. Но, тоа не е с - -кијани е социјален бизнис со седиште во Кампала, Уганда, кој создава уникатни, висококвалитетни платнени пелени, истовремено зајакнувајќи ги угандските мами преку фер плати и добри услови за работа. Со избирање Кијани, вие не само што го обезбедувате најдоброто за вашето бебе, туку и поддржувате кауза за која можете да се чувствувате добро. Инвестирајте Во кијани капаци за пелени со една големина и доживејте совршена комбинација на издржливост, функционалност и стил. Нашите корици се направени да траат и дизајнирани да ви го олеснат животот, истовремено правејќи позитивно влијание врз светот околу нас.

Особините

Купувачите избираат и