0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кратка кошула со кратки ракави на Tinkwell, обична тенка, вклопена основна поло, цврста мека памучна кошула за голф

Кратка кошула со кратки ракави на Tinkwell, обична тенка, вклопена основна поло, цврста мека памучна кошула за голф

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

65%полиестер, 35%памук. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Редовното тенок вклопување ќе ја води модната гардероба. [Иновативна и модерна Поло кошула] : Машка поло маица прифаќа стенд-ап дизајн на јака со две копчиња за плакети, смели иновации на конвенционалната поло-јака, контрастна јака од јака поло маици со манжетни со ребрести, истакнувајќи уникатно чувство за Висока мода. [Меки и удобни машки поло] : Удобните мански поло маици се изработени од висококвалитетни ткаенини, 65% полиестер 35% памук, мек и удобен за носење, дишење и лесна. [Поло кошули со повеќе стилови] : Машкиот Поло со тенок фит има различни бои и големини за избор. Цврстата кошула во боја Поло за мажи може да го задоволи вашето слободно време, бизнис, спорт и други стилови. [Прилика] : Совршен натпревар со полови кошули со кратки ракави со обични панталони, фармерки и шорцеви за да се создаде модерен настап, погоден за секојдневен живот, домашно носење, училиште, канцеларија, голф, работа, одмор, пешачење, итн. Tinkwell : Брендот Tinkwell се фокусира на удобни, автентични, спортски и модерни стилови со високо квалитетни стандарди. Од маици, пукачи, џемпери, јакни, кошули или кошули до панталони и фармерки, секој може да ги најде своите омилени производи на Тинквел. Концепт на бренд на Tinkwell : Создадете најдобро што сакате да го носите во плакарот и loveубов засекогаш! Класични прилагодени машки поло маици - ткаенина : машката маица со кратки ракави е направена од 65% полиестер 35% мека ткаенина со висок квалитет на памук, кожа -Пригален и дише - Дизајн : Единствена контрастна јака од јака од поло, деколте, ребрести манжетни, совршена комбинација на мода и иновации - Класично прилагодување : Класична поло маица со редовно тенок вклопување и елегантни детали - Различни стилови На машките маици за мажите : Поло кошулите се достапни во различни бои за да се создаде дневен случај и да станат омилени кога работите, опуштете или играте Golf Tips Please Прочитајте ја нашата големина внимателно пред да поставите нарачка. Ако сакате лабав стил, можете да изберете една големина поголема од вообичаеното.

Особините

Купувачите избираат и