0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кожа за косем Едноставно кутија за складирање на козметика, гардероба, украс за кутија за складирање на таблети

Кожа за косем Едноставно кутија за складирање на козметика, гардероба, украс за кутија за складирање на таблети

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големината на производот е 11*11*12,5 см и е изработена од кожа. Едно парче голем капацитет. Може да складира голема количина на козметика и разни предмети. Исто така, може да биде кутија за накит за складирање на скапоцености како што се обетки, прстени, ѓердани и часовници. Дизајнот на цврста боја изгледа едноставно и дава чист изглед. Овој организатор може да ги исчисти и чува сите ваши гаџети за десктоп, да заштеди простор и да ја задржи вашата работна површина организирана и уредна. Големината на производот е 11*11*12,5 см и е изработена од кожа. Едно парче голем капацитет. Може да складира голема количина на козметика и разни предмети. Исто така, може да биде кутија за накит за складирање на скапоцености како што се обетки, прстени, ѓердани и часовници. Дизајнот на цврста боја изгледа едноставно и дава чист изглед. Овој организатор може да ги исчисти и чува сите ваши гаџети за десктоп, да заштеди простор и да ја задржи вашата работна површина организирана и уредна. Категорија на производи : Box Color за складирање на работната површина : Зелена, сина, розова, кафеава боја на примена : далечински управувач, канцелариски материјал, мобилни телефони, козметика, играчки, Sundriesmaterial : Сцена за складирање на кожа : дневна соба, спална соба, студија, трпезарија, балкон, под Креветот, просторијата за перење, плакарот Функција : Организирање.

Особините

Купувачите избираат и