0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Моментот на Линг од 4 претходно договорено аранжман за цвеќиња од патеки за свадбени церемонија на отворено

Моментот на Линг од 4 претходно договорено аранжман за цвеќиња од патеки за свадбени церемонија на отворено

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Дизајн : Пред-договорен вештачки цвет аранжман. Материјал : Направено од висококвалитетни цвеќиња од свила/пена и пластично зеленило. Пакет : цветниот аранжман x4; Зелена фигура ZIP X6, клипови со зелени растителни тела X10, Бело средство за фиксирање на растенијата x10. Големина 17,5 "H x 10" w. Долг сервис живот : По свадбениот прием, можете да го однесете дома и да го украсите вашиот дом. Вештачките цвеќиња имаат подолг живот за повторна употреба. Забелешка : Цветовите може да се наведнуваат малку поради испорака и пакување, ве молиме нежно мачкајте ги ливчињата за да помогнете во обновувањето на формата. Свадбената церемонија на Линг во моментот на патеки на цвеќиња - сет од 4.

Особините

Купувачите избираат и