0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
7 Ножици За Сечење Коса/Ножици За Коса-Фризерски Ножици Берберски Ножици Остар Нерѓосувачки Челик Смолкнување

7 Ножици За Сечење Коса/Ножици За Коса-Фризерски Ножици Берберски Ножици Остар Нерѓосувачки Челик Смолкнување

DEN 1136.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Остри Ножеви : Ножици За Коса со мазна површина и конвексни рабови, кои нема да ги оштетат или поделат краевите на косата. Мазното сечење е совршено за сечење влажна или сува коса. Издржлив Материјал : Изработен од 100% врвен нерѓосувачки челик со супериорна издржливост, Цврстина 62ХРЦ, отпорен на корозија, отпорност на висока температура и издржлив. 7ономски Дизајн : 7 инчни фризерски ножици со designономски дизајн на кривата на зафат можат да ја намалат употребата на замор на зглобот, лактот и раката, удобен за употреба. Вашите стилски фризерски ножици се сместени во црна кожна футрола со слободен патент со еластична лента што ги држи ножиците на место и спречува несреќи. 100 проценти нерѓосувачки челик за висок квалитет и издржливост. Производител : sharondspackage големина : 22x8x3cm Brand : SHARONDSStyle : hyundaiproduct големина : 7.0 инчи материјал : безбедност од нерѓосувачки челик : лактот Со Лицето надолу, палецот надолу, долготраен квалитет и удобно чувство на рака. Карактеристики : Професионалните фризерски ножици се остри и мулти-заби, со карактеристики на отпорност на топлина, отпорност на корозија, отпорност на ' рѓа итн. и задржување на бојата. Рачка : Користете offономско заоблено поместување на палецот.

Особините

Купувачите избираат и