0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Одлични врски со кучиња со кучиња лак врски bellвонче еластици слатки кучиња врски се вклопуваат во повеќето јаки врски за кучиња за мали и средни раси не миленичиња

Одлични врски со кучиња со кучиња лак врски bellвонче еластици слатки кучиња врски се вклопуваат во повеќето јаки врски за кучиња

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ексклузивните дизајни совршени за секоја прилика врските со лак за кучиња се елегантни и модерни. Со шармантни детали и забавни обрасци, нашите врски за кучињата се совршени за свадби, прослави, празници, забави за кучиња, повеќе патуваат. Пластични токи отцепени забавни јаки за кучиња за големи кучиња јака за мачки дополнителни мали миленичиња јаки со bellвонки кученца јаки за легло мало кучиња јака со лак, јака од кожна кучиња 20. Премиум квалитетна ткаенина и светли бои Нашите врски со лак за кучињата се направени со крпа, а Свиленкаста мека, издржлива ткаенина. Овие врски со лак за кучиња за момчиња се направени со двојно шиење за дополнителна издржливост и квалитет. Лак вратоврска јака со мачка со риба ја осветлува мачката јака мала кожна јака за мали кучиња момче мачки за следење на мачки лакови за лакови за мачки кучиња јака лак, вратоврска цвет. Лесно лизгање над двојните еластични ленти Овие врски со кучиња се направени за да одговараат на повеќето јаки на кучиња. Оваа лак од 3,5 x 9 со лизгање над еластичните ленти е лесна за прицврстување и ќе остане директно дури и за време на груба и падна игра. Јаките на кучиња се одделно. Осветлете јака и поводник отцепена јака за мачки со bellвона за женски јака од кучиња мала раса кожа голема мачка јака, отсечен кактус кучиња јака со лак мачки јаки со име и bellвонче. Удобно е да се носи оваа супер симпатична кучиња лак -вратоврска нема да го иритираат или да го изнервираат вашето домашно милениче. Вашето куче може да игра, верверички или да се одмори без оваа вратоврска да предизвика непријатност или врева. Нашата вратоврска за лак за кучиња останува вклучена и изгледа одлично цел ден! Кожна јака за мачки со јака од мачка со bellвона отцепено рефлективно 2 инчи кучиња јака од кучиња кожена кожа со електрична јака со плоча за мачки за мачки прилагодливи јаки за кучиња. Наслов : Материјал за врски со јака за миленичиња : Големина на ширина на ткаенината : 1 см Боја : розова, сина, морнарица, црвено, вино содржи : 1 *јака за bellвонче.

Особините

Купувачите избираат и