0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00

Стил А, боја : Мал 0,7nm 360 степени ротирачки амортизација на вратилото Големина : Мал 24мм долг Голем 40мм дол

Издржлив и лесен за инсталирање Големина : Приближно 69 53мм / 2.72" 2.09" Убава декоративна шарка...

Име На Производот : Шарка На Вратата;Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон;Рамна Отворена Гол

Содржина на пакетот : 2 х Шарка На Вратата; Тежина : 67гр Главна Боја : Силивер Тон; Материјал : нерѓосувачки

?●Вклучен пакет Ќе добиете 4 парчиња пластични шарки ?①Големина 75 х 45 мм / 2,9 х 1,7 инчи Препорака за големи

●Димензија На производот ● Проширете Ја Големината : Должина : 65мм / 2,56"; Ширина : 15мм / 0,59"; Дебелина : 0,5 мм

Заврши : Премиерот Палто Бело 1 / 4 Во радиус круг агли Тежок ладно валани челик за дополнителна цврстина..

9 пакувања масло ја нанесуваат бронзената завршница 4 инчи со 5 / 8 "аголен радиус Вклучени завртки за мон�

Дијаметар На Дупката за монтирање : 7мм0, 28"; Содржина На Пакетот : 1 х Шарка На Вратата Тежина : 80гр; Материј

[Пакетот вклучува] 1 x катанец со клуч; 1 x Butterfyl Latch; 8 x агол чувар; 4 x Hingeand доаѓа со завртки за монтирање...

Скриена Шарка за да се постигне нем ефект, кој е подебел и потрајни Скриена Шарка Изработена од висококв

〖Апликација〗 Користена за мебел маса за преклопување на ногата, дрвен кревет, работна маса, трпезариск

●Материјал● : Ладно валани челик со никел обложена завршница за долготрајна издржливост Висококвалит�

Големина : 100мм x 70мм ширина Отворена x 1,8мм Челик Шкаф, врата, барака или порта Количина на пакувања : 5 пар�

Точно вклопување : Замена за ИКЕА Дел #110364 Шарки за ормани за чевли Се користи во Хемните Пакет од 2...

Таа е погодна за различни мебел и може да се користи за декорација Тие се флексибилни и нема да крцкаат к

Секоја шарка на вратата е изработена од издржливи материјали во фабриката, и секој детал е педантен, так

Изработен од материјал од легура на цинк, издржлив, отпорен на ' рѓа и долго време за употреба Четканата �

Земја На Потекло : Кина Должина на пакетот : 5.8" Ширина На Пакетот : 6.4" Висина На Пакетот : 1.4" Опис На произв

Апликација : Оваа Шарка работеше само во Аголни Кабинети без Рамка и не беа потребни вежби Тие не работа�

Изработен од висококвалитетен цврст месинг Висока цврстина и отпорност на корозија Нема остри рабови и

Дебелина од 1,0 ММплочата за поправка на шарки е изработена од нерѓосувачки челик со дебелина од 1,0 мм, ко�

Растојание од центарот за дупки за шарки до работ на панелот на вратата : 20мм Меката блиска компактна ра�

Агол На Отворање 165 °, Скриен Истата Апликација како 170 Аголни Шарки За Мрзливи Сузан Би Пати Кабинети Вр�

Задебелени јазичиња со подигнати рамки спречуваат случајни капки Вградените завртки обезбедуваат вер�

Пар на шарки за ленти над 16 Држете ја функцијата Шарката за затворање на само затворање е сокриена кога �

Оваа решетка за превртување може да се користи за трансформирање на вашата еднослојна / повеќеслојна ре

Подебела хидраулична засилувачка рака, силен, непречено отворање и затворање на тампон ефект Двослојни

Содржина на пакетот : 5 парчиња х Пружинска Цевка Шарка; Тежина : 59гр Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал :

Висок квалитет : Табелата на табелата користи висококвалитетна легура на цинк, која е мазна и отпорна на

Прилагодени континуирани шарки за да ги задоволат вашите потреби : Во зависност од вашиот проект, не'рѓо

Лесен за инсталирање на врати или кабинети на екранот итн., погоден за преклопни екрани, врати, кабинети,

Име на производот : шарка на вратите; Материјал : Метал Боја : златен тон; рамна отворена големина : 3,5 x 3,5x 3

Производот е 3,5 ", сатенска никел, прилагодлива шарка на вратите, произведена со ладен валани челик...

【1 / 2 инчи преклопување меки блиски шарки】 4 парчиња целосна преклопување меки блиски шарки и завртки з�

Име на производот : ланец за кнедла од не'рѓосувачки челик Материјал за производи : 304 не'рѓосувачки чели�

[Пакетот Вклучува] 10 парчиња x Пролет Натоварени Шарки Должина 50мм / 1.97" [Материјал] Изработен од нерѓосув

Големина : 65*65мм Материјал : пластика Боја : Црна Дизајн : мал дизајн на цврста боја, едноставен и стилски..

Боја : 135 степен 100% Kk&Fing Бренд Соодветен специјален степен инсталација 135 степен Метален материјал, издр�

Шарки Hinges4pcs бронзени шарки кабинети за фиоки за врата декорација на гроздобер шарка за дрвена кутија ме

Тој е цврст, не е лесен за кршење и може да се отвори и да се затвори непречено, без никаква пречка или пис

Материјал : Алуминиумска легура / вратило од не'рѓосувачки челик Оска на не'рѓосувачки челик : „Силна“ о

Материјал од легура на цинк : користејќи висококвалитетна легура на цинк како суровина, со добри перфор�

Шарката има четири отвори за инсталација, што е погодно за инсталација и расклопување и има силна практ�

Димензии : 3 7 / 16 "х 1 1 / 2" Вкупна Големина;     1 / 16 " Шарка Проекција Овие шарки на вратата на кабинетот

Материјал : Нерѓосувачки Челик; Име На Производот : Стегач За Стаклена Врата Содржина на пакетот : 1 х Сте�

Име на производот : шарка на вратите; Материјал : Метал Боја : сребрен тон; рамен отворен големина : 44 x 31mm /

0.05 ИНЧИ ДЕБЕЛИНА КОНТИНУИРАНА ШАРКА овие премиум пијано шарки се направени од 0.05 инчи дебелина висок к�

Пакетот вклучува 100 парчиња мини месинг и доволно завртки Големина : 10x8mm / 0,39 "x0.31" (lw) Дупка Дија Боја : зла�