0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00

Внимателната Употреба на Пигменти со Висока јачина, Долготрајна Водоотпорна , Богата со Светли и Попула

Ве молиме Имајте Предвид Дека Производот Може да биде оштетен За време На Пратката, Ако Добиете Скршена

Ве Молиме Имајте Предвид Дека Производот Може Да Биде Оштетен За Време На Пратката, Ако Добиете Скршена

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

Уникатно пакување со кутии : нашата кутија за Кармин За Тетовирање е дизајнирана според актуелните модн

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Усните На Облак 9 : Пумпајте ја вашата пута со помош на овој кармин со висок пигмент, со големо влијание, н

Qultredday Сет / Убав Подарок€10 парчиња популарни мат бои,со совршен пакет, Совршен како подарок испраќа До Љ

①Удобно И Разноврсно Е Погодно За Забави, Слободен Живот, Свадбена Шминка Итн Совршен За Професионалци

МАТЕРИЈАЛ : држачот За Стапчиња е изработен од неопренови, со метален прстен Лесен и мек Флексибилен и и�

Одговараат На Сјај Кармин Дамка Кармин Вегански Кармини Постави Долготрајни Речиси Кармин Мед Кармин П

●ПРОМЕНА на БОЈАТА ● кармин за желе што ја менува бојата,кармин од желе од цвеќе,магична боја на кармин,

Висококвалитетен Материјал : куќиштата за кармини се изработени од врвна кожа,мазни и текстурирани.Со с

Погоден За Цела Сезона Шминка И Во Сите Прилики, Особено Додека Сте Во Канцеларија, Состаноци, Шопинг, За

●Целосна Покриеност Со долга Облека : Оваа шминка за усни е мазна и нежна во текстура, со природна боја и

Поради Влијанието На Светлината, Вистинската Боја Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликата Можеш Да Разбе

●Совршен Подарок●Совршено Спакуван Како Роденденски Подарок За Пријателите Или Семејството...

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Стил : Секси Долготрајна Хидратантна Крема која ја менува Бојата Точка : Кармин 1 парчињаСјај за Усни...

Qlayon karmick quelly】 долготрајни високопигментации формула која е удобно на шминка и веднаш открива светлина,

❥ Кармин Случај Материјал : Микрофибер Кожа Материјалот е Сигурен ❥ Кармин Организатор Карактеристики

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

Добијте до 8часовна мат боја на усните што се лизга на боичкаталесноНацртајте ја и облечете ја, цел ден...

Со совршено пакување, погодно е да се купи како лична употреба или како роденденски подарок на пријател�

Многу Лесно Се Нанесува Рамномерно Со Мазна И Мека Текстура, Исто Така Ви Помага Да Дефинирате Шармантн�

Ова Е Многу Удобна, Многу Убава Шминка За Усни, Лесна За Носење.Одлично За Секого, Без разлика дали Сте По

[Големина На Торба за кармин] 3,7 х 0,8 х 2,7 инчи / 9,5 х 2 х 7 см, што е многу мало за да се фрли во чантата или то�

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

●Издржлив Материјал ● држачот За стапчиња изработен од висококвалитетен неопрен со издржлив метален �

❥ Кармин Случај Материјал : Микрофибер Кожа Материјалот е Сигурен ❥ Кармин Организатор Карактеристики

Температурни Промени : Има Илјадници Луѓе Во Различни Пози, А Бојата Се Менува Со Телесната Температура,

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

●Комплетите За Шминка За Усни Вклучуваат 1 Кадифени Течни Кармини + 1 Соодветни Мазни Облоги За Усни, Обл

Широки Карактеристики : Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, Нелепливи Чаши, Лесни За Носење И Нема

МАТЕРИЈАЛИ : организатор на кармин Од микрофибер кожа, мазна и текстура кожа, флексибилни копчиња, многу

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : кутијата за кармин за носење е изработена од кожа од микрофибер, водоотпорна и мног

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Подготвен е За Подарок На Пријатели или Семејства за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели На Роденд�

Долготрајноги остава усните со сјајна, долготрајна боја на усните што се заклучува во сјај без пердуви,

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

Внимателната Употреба на Пигменти со Висока јачина, Долготрајна Водоотпорна , Богата со Светли и Попула

ГОЛЕМИНА НА КАРМИН : само 50гр, лесен и лесен ставен во чанта 3 7х0, 8х2, 7 инчи, совршено за држење кармини од �

Мат комплет за усни со лагер за усни, четка за усни и мат течен кармин, кој е непренослив, водоотпорен, до�

Една Големина : висина4,0 Инчи(не вклучувајќи метален прстен), мала големина, лесна за носење и употреба, С

Карминот Има Нежен Изглед, Лесен И Компактен, Лесен За Носење, Може Да Ги Создаде Вашите Усни Во Секое Вр�

Дизајн На Златна Цевка : Прекрасен Изглед, Уникатен Дизајн На Златна Цевка, Така Што Ќе Бидете Поелегант�

МАТЕРИЈАЛ : оваа торба за ракави за кармин е изработена од неопренови и може да се користи за различни го