0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Mult Multipurpose Нашите клипови за хартија се користат за организирање на трудови, документи и белешки во канц

Должината на фиба е околу 6,3 см Постојат 4 во собата Ние обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување!

Живописен Сончоглед Печатење БрутоЗрнеста Лента Слоевит Со Контрастна Цврста БрутоЗрнеста Лента и Коо

Зошто ви треба кога читате документ, потребен ви е соодветен клип за врзивно средство повеќе од што бил�

Невестинска Кристална Шнола за Коса Направена од висококвалитетна легура и кристал,лесна за носење и с�

Материјал : Изработен Од лента и алигаторски клипови, удобен и убав за носење Големина : големината на ла

Споделете ги со вашето семејство, пријатели или деца и забавувајте се П Роденденски Подарок Девојки Воз

Облека за глава Погледнете ја втората слика за детали Облека за глава Погледнете ја втората слика за де�

за 03 години бебешка должина : 9 см / 3,54",Ширина : 18 см / 7,09"Одличен подарок за туширање за вашето бебе во зимс

Пакувањето вклучува : нашиот комплет картички за прикажување клип за коса содржи 160 картон во четири бои

Дизајн на лак, додавајќи прекрасна атмосфера Тоа е симпатична, празнична и мода Лесен, удобен е за носењ�

Материјал : Изработен Од лента и алигаторски клипови,удобен и убав за носење Големина : големината на ла�

Силен изложен магнет Одлично за клипирање на списоци за купување и уметнички дела на фрижидерот Се одли

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

【Беа вклучени разновидни хартиени клипови во боја и животни】 10 видови на слатки клипови во форма на жи�

Тип : Литвански Направени Фризура Линија : СЕЗОНСКИ КОЛЕКЦИИ Заврши : Сјајна Димензии( мм) : 60х10 Рачно изр�

✦РИА МОДА ние нудиме висококвалитетен, стилски моден накит и додатоци по многу прифатлива цена...

Мазна површина, изработена од издржлив материјал,лесна за отворање и затворање, не е лесна за деформаци�

● МОДЕН СТИЛ_ Прекрасни модни клипови за коса дефинитивно ќе ви помогнат да изгледате поинаку во секоја

Тип На Ставка : Клип За Коса Боја : Розова Материјали : Крпа / Смола Количина : 1 парчиња Пакет : 1pc Камелија �

МАТЕРИЈАЛ овие шик пеперутки клипови за коса се направени од чипка, бисер и метален клип, кој е мек, удоб

Тип : Коса Канџи Материјал : Легура Пол : Жени Боја : како што покажува сликата Големина : Околу 2,7 см Тип : К

Пакување со 24 заби 6 парчиња измешајте чешли за коса во боја Страничниот чешел за коса од кристал е израб

Должина на продолжување на косата : приближно 11,8" Пакет : 6 парчиња (боја случајно измешана испратена); По�

Изработени од метална и метална пружина од лесна легура, издржливи и флексибилни, лесни за употреба, не �

Мерење : вкупната должина на фиба е околу 11 см,ширината е околу 6 см ,тежината е околу 10 грама АПЛИКАЦИЈА :

Бисер Главата Клип Барет.Детали За Предметот : Рачно Изработен Предмет.Големина : Како Што Е Прикажано.Б�

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ПРЕДВИД : Погоден за бебиња со тенка коса и густа коса Премиум Материјали : слатките шн�

100% Вештачко Крзно Стилска Вратоврска За Коса За Сите Типови Коса Француски Стил На Барет Произведено Во

Стилскиот држач за коса за опашка е изработен од висококвалитетен кристал и легура, нелизгачки, флексиб

Цветовите се направени од ткаенина, која е мека, лесна за истегнување и преклопување, клиповите за коса �

Тип На Ставка : Женски Клип За Коса Материјал : Метал, Бисер, Кристал Боја : Златна, Сребрена...

Дизајн на клипови за коса : клиповите за коса се дизајнирани во форма на мал цветен круг,постојат неколк�

4 Парчиња Симпатична Коса Канџи Клипови Долг 2 инчи / 5 см,широк 1,3 инчи / 3,3 см,висок 1,9 инчи / 4,8 см 4 уникатни

Сигурен МатеријалИзработен од галванизиран бакар, кои се многу издржливи и можат да спречат оштетување

Дама кафеава коса клипови, како декорација на косата Боја фиба : бојата на позлата е модерна и не е лесно

Црното Црно Мери Приближно 4 1 / 2" на 4 " Трајно Прикачено На Клип Во Стилот На Алигатор; Немојте Да Бидете В

Рачно изработена ткаенина од кадифе Вештачки бисер оверлок трим Сладок дама стил Стилот е погоден за вк

Мазна површина, изработена од издржлив материјал,лесна за отворање и затворање, не е лесна за деформаци�

Добро дизајниран и вреди да се има Брилијантен, со прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува своја

Брилијантен, покажувајќи прекрасен сјај Направено со грижа, ја исполнува својата доверба Цврст, долгот�

●6 Стилови●Овој клип за коса од шампањ има едноставен и стилски дизајн, погоден за сите возрасти и за ра

Пакетот Вклучува : ќе добиете 3 различни стилови на сребрени шноли за коса во пакет, секој има свои карак�

Материјал : Пластика.Материјалот е одличен и издржлив Големина : 95,8 см.Одлична изработка и прекрасен диз

Материјал : Двојните цвеќиња се направени од неткаен материјал целосно украсен со светкави кристали, а �

Тип на ставка : Канџи За Коса Материјал : Легура Стил : корејски стил Должина : околу 12 см...