0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00

Двоен wallид : Направено со 18 / 8 не'рѓосувачки челик од одделение за храна, 100% БПА бесплатно, двоен wallид, вак

Ние, исто така, го дизајниравме нашето премиум вакуумско шише со двоен ѕид за да одговара на повеќето др�

Големина : 10,8 x 2,8 инчи / 28 x7 см, 600ml / 20oz ,лесен,лесен за пристап во страничните џебови на училишната торба,

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

Производ материјал : 316 нерѓосувачки челик / 304 НЕРЃОСУВАЧКИ челик / храна ОДДЕЛЕНИЕ ПП / силикон...

Не'рѓосувачки челик Направени во САД или увезени 【Големина】 Висината на шишето со вода е 7,9in, а должина�

Оваа чаша за кафе е изработена од материјали од одделение за храна Оваа внимателно дизајнирана комбина�

Телото од кригла од не'рѓосувачки челик е изработено од висококвалитетен 304 не'рѓосувачки челик, кој е е�

✔ [Солидно и издржливо] : Ова шише со термичка изолација користи структура од не'рѓосувачки челик докаж

Чувајте топло / ладно 810 часа Капацитет : 510мл Доказ За Истекување Изработени од двојно нерѓосувачки чели

Целосно Отпорен на Пот Уморни од користење на тамблери кои се потат кога се полнат со ладни пијалоци? На

`+ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА И СИМПАТИЧНА ГОЛЕМИНАшишињата со вода 16oz се вклопуваат во повеќето држачи за ча

Каков пригоден начин да го најдете на прв поглед [Мултифункционален Капак] : како горниот капак на чашат�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Големина (W X D X H) : 2,8 x 2,8 x 9,6 инчи (7 x 7 x 24 95 ℃ Вриење вода по 6 часа и над 73 ℃ / 4 ℃ ладна вода под 6 часа...

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Чичко изолиран од не'рѓосувачки челик Вакуум изолиран Тумблер со капак Пијалоците остануваат мраз ладн

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Направено од не'рѓосувачки челик Превртете го плунката со отстранлива слама Висок сјај обложен со бела

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

`+ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА И СИМПАТИЧНА ГОЛЕМИНАшишињата со вода 16oz се вклопуваат во повеќето држачи за ча

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Користете го ова изолирано шише со вода за излети, како логор на пиво, на долги патувања или во дополните

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Уникатен дизајн напред / назад : Со "Зајачето Василиј" од нашата #оригиналсерија Технологија изолирана с�

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

Ги чува вашите пијалоци топло до 12 часа и ладни до 24 часа Користејќи ја најсовремената вакуумска технол�

✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кригла од не'рѓосувачки челик може да ја задржи температ�

❤ 【Уникатен дизајн】 Оперативниот систем со еден клик го олеснува отворањето Рацете на мали деца лесно

❤ ❤ Том 500мл (17 мл), вакуумска изолација ефект за да се задржи водата да се загрее 50 ℃ или ладно под 10 ℃ за

Совршена секојдневна кригла за пиење; одлично за дворови, излети, покрај базен и кампување Телото на чаш

✔ Почетна и симпатична големина шишињата со вода 16oz се вклопуваат кај повеќето држачи за чаши...

Design Дизајн на цртани филмови】 Ова е шише со вода за цртани филмови, совршен подарок за кој било обожават

Направено од не'рѓосувачки челик со висока оценка 304 Долга резервација на топлина : Контејнерот со не'рѓ�

Не е безбедна машина за миење садови Капацитет : 11,8 fl Oz (350 ml) Не е безбедна машина за миење садови...

Чувајте ги пијалоците топло и ладно нашето шише е изработено од двојна вакуумска изолирана структура н

①топло и Ладно quapy Чашата Усвојува Технологија Со Вакуумско Запечатување Со Двоен Ѕид, Висок Процес На �

Значи, ќе сториме се што можеме за да ги заштитиме вашите интереси Ова е идеален термос за ставање во авт

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Класичен Tumbler : Збогум пот! Изолацијата со двојни wallидови ја прави железната колба од гушкање на пот! 24 Oz �

Печатени со еколошки мастила од растително потекло или прашок обложени со материјал без БПА директно н�

316 материјал од не'рѓосувачки челик : Направено од 316 храна од не'рѓосувачки челик, силна киселина и отпор

Висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, искривен и издржлив Лесна и преносна големина, лесе�

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�