0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Aonuowe Смешна роденденска картичка 40 -ти 50 -ти 60 -ти Валентин за сопругата сопруг мама тато баба дедо старост смешна, хумористична забава. Loveубов и поддршка

Aonuowe Смешна роденденска картичка 40 -ти 50 -ти 60 -ти Валентин за сопругата сопруг мама тато баба дедо старост смешна, хумористична

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големина : 8 "x 5,3" се склопуваат инчи. Пакет : Вклучува една картичка со висок квалитет со плик за појавување. Мем дизајн : Ние ја дизајниравме оваа трендовски картичка со поп културата на денешницата. Подарете го овој безвременски мем на сите. Висок квалитет : Печатено на бела, 350 GSM премија, рециклирана, мазна картичка. Смешна роденденска картичка : Барате совршен подарок за да му дадете на вашето момче, девојка, најдобар пријател, сопруг или значаен друг? Оваа картичка е само изненадување што го баравте што апсолутно ќе ги исфрли нивните чорапи!. Оваа смешна честитка е одлична за родендени. Го одликува хуморот што го сакате во елегантен дизајн. Направено од цврсти картички и обложени со мат финиш, оваа картичка нуди убава текстура и висококвалитетно чувство. Тоа е совршен начин да се насмеете и да се смееме на забавен начин.

Особините

Купувачите избираат и