0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
2 парчиња шарки од не'рѓосувачки челик за мебел за шарки на мебел Шарниерен Шарк Флејп Шала Бисагра Шарниер 2 3 4 инчи шарки -

2 парчиња шарки од не'рѓосувачки челик за мебел за шарки на мебел Шарниерен Шарк Флејп Шала Бисагра Шарниер 2 3 4 инчи шарки

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Боја : 3 инчи. Пакетот вклучува : 2 парчиња * шарки од не'рѓосувачки челик Белешка : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. 2. Ве молиме, оставете разлики од 0,5-2 см поради рачното мерење. прозорец.admin Accountid = 229394057. 100% сосема нов и висок квалитет. Име на производот : шарки од не'рѓосувачки челик. Боја : Сребрена. Боја : 3 инчи. Пакетот вклучува : 2 парчиња * шарки од не'рѓосувачки челик Белешка : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите. 2. Ве молиме, оставете разлики од 0,5-2 см поради рачното мерење. прозорец.admin Accountid = 229394057. 100% сосема нов и висок квалитет. Име на производот : шарки од не'рѓосувачки челик. Боја : Сребрена. Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Име на производи : Не'рѓосувачки челик шаркир : Сребрена материјал : Дијаметар од не'рѓосувачки челик : 4mm3 Големини за избор : 2inch 30mm*18mm*0,8mm3inch 37mm*20mm*0.85mm4inch 58mm*35mm*1.2mmmagage Вклучува : 2pcs * Не'рѓосувачки челик шарки : 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поразлична од сликите.2. Ве молиме, дозволете 0,5-2 см разлики како резултат на рачното мерење. Спецификации на ИТИМ : Снабдувања на DIY : Држава должина на барел : 30мм*18мм*0,8ммматеријал : Не'рѓосувачки Steelside Панел Дебелина : 19мммодел Број : Дијаметар на дупка : 4мм.

Особините

Купувачите избираат и