0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Фанко ПОП Поп! Карпи: Бтс - Динамит-Џимин Повеќебоен Стандард

Фанко ПОП Поп! Карпи: Бтс - Динамит-Џимин Повеќебоен Стандард

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Тип На Производ : Играчки И Игри. Димензии На Пакетот : 3,5 "L X4, 5" W X6, 25 " H. Земја На Потекло : Виетнам. Тежина На Пакетот : 0,25 Килограми. Американскиот бој бенд, Бојз Втори Мен, е тука да заземе централно место во вашата музичка колекција и да ве серенада со душевни текстови како Поп! бројки. Соберете го бендот заедно со Поп! Вања Морис. Винилната фигура е висока приближно 3,75 инчи.

Особините

Купувачите избираат и