0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Моландра Производи Но, Прво Млеко - 11оз Керамичка Боја Менување Кригла, Сина

Моландра Производи Но, Прво Млеко - 11оз Керамичка Боја Менување Кригла, Сина

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

МАГИЧНИТЕ ЧАШИ СЕ КУЛ! - Оваа шолја за кафе е магија. Едноставно додадете топла течност на оваа керамичка шолја за кафе чувствителна на топлина од 11оз и гледајте како оживува. Кога ќе се додаде топла течност во криглата, се открива отпечатокот на криглата. На собна температура или постудено дизајнот нема да биде видлив и ќе се појави исто како празна кригла. ИЗДРЖЛИВ и ЦВРСТ - Оваа кригла е направена керамика со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето чаши за кафе на пазарот што го прави цврст и издржлив за секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТ ПРВО СЕКОГАШ - оваа кригла е безбедна во микробранова печка. Што се однесува до чистењето, тоа не е безбедно за миење садови. Ве молиме рачно измијте ја оваа кригла со мек сапун за миење садови и четкајте. СОВРШЕН ЗА ПОДАРОК - ова е одлична можност да подарите подарок За Денот на Вљубените, Божиќ, денот на Мајките, Денот на Татковците, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани и барови и многу повеќе.

Особините

Купувачите избираат и