0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Маска за Ампули за Кревање медихеал Пепта, Пакување Од 15-Пептиди И Лист За Маска За Лице За Кревање Колаген, Ревитализирачка И Зацврстувачка Кожа Под Стрес, Свилен М

Маска за Ампули за Кревање медихеал Пепта, Пакување Од 15-Пептиди И Лист За Маска За Лице За Кревање Колаген, Ревитализирачка

DEN 1119.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

СЕКОЈДНЕВНО РЕШЕНИЕ МАСКА за ЛИСТ ЗА ЛИЦЕ : Медихеал ви ги претставува нашите уникатно формулирани листови за маски кои ќе ви понудат персонализирана рутина за нега на кожата. Овие маски за лице се создаваат со користење на најквалитетни растителни состојки за смирување, навлажнување и ревитализација на вашата кожа. РЕВИТАЛИЗИРАЧКА И ОСВЕЖУВАЧКА ФОРМУЛА : Маската за лист за кревање Медихелс содржи 6 типа на пептиден комплекс и мали молекули на хидролизиран колаген што помага да се оживее вашата кожа и да се направи флексибилна и еластична. Нашата маска за чаршафи помага и за стимулирање на производството на колаген за да ја направи кожата поеластична и еластична. ПОДИГНЕТЕ ЈА КОЖАТА и ЗБОГУВАЈТЕ се СО БРЧКИТЕ : брилијантната формулација на маската за лист за лице ја релаксира вашата кожа од чувствителност за да ви даде беспрекорна и без брчки кожа која изгледа млада и витална. Колагенот во нашата маска за лим за лице помага да се намали фината линија и брчките за да изгледате помлади. ЈА ХИДРИРА И НАВЛАЖНУВА ВАШАТА КОЖА : Нашата маска за лице против стареење обезбедува поголема моќ на задржување на водата и упорност на влага за да ја направи кожата влажна. Активните состојки во нашиот лист за маска за влага ја интензивираат бариерата за влага и спречуваат кожата да се исуши додека ја подобруваат текстурата на вашата кожа. КАКО ДА СЕ КОРИСТИ : Измијте го лицето користејќи благо миење на лицето и исчистете ја текстурата на кожата. Отстранете ја потпората и рамномерно залепете ја маската на лицето. Оставете да делува 10 до 20 минути, а потоа нежно отстранете го и намачкајте ја преостанатата содржина на вашата кожа за апсорпција.

Особините

Купувачите избираат и