0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Лумекјуб Чиста Фонтана За Вода За Миленичиња + Интерактивна Играчка За Мачки Со Пеперутка Со Прекинувач За Сензори Фидер за Вода за Миленичиња

Лумекјуб Чиста Фонтана За Вода За Миленичиња + Интерактивна Играчка За Мачки Со Пеперутка Со Прекинувач За Сензори Фидер за

DEN 2570.24
Во форма достапна за нарачката

Износот

①Фонтана за мачки 3 Литри капацитетот на вода е одличен за кучиња, мачки, повеќе домаќинства за миленичиња. Нема потреба често да ја надополнувате водата и таа не само што може да ги задоволи потребите за пиење на мачки, кучиња, птици и други миленичиња со различна големина, туку може да складира и вода една недела, така што ќе можете да излезете неколку дена без да се грижите за вашите миленици. ●Фонтана за мачки●3 Различни Дизајни На Проток : Режим На Водопад : Широк водопад, зголемете ја содржината на кислород во вода . Режим на фонтана : режим на пренапони на изворска вода, оставете го вашето домашно милениче да се врати во природата. Режим На Облик на лист : привлечете миленичиња да пијат повеќе вода. Секој режим ги задоволува потребите на разни миленичиња . ●Играчка за мачки-оваа играчка за мачки што се движи е лесна за инсталирање и употреба. Само треба да го притиснете копчето за вклучување тогаш пеперутките автоматски ќе почнат да се вртат 360°. Привлечете ја мачката да игра и вежбајте повеќе за да бидете здрави. Обојте ги вашите мачки во затворен живот! Особено ако не сте дома. 3л Чиста Фонтана За Вода За Миленичиња + Интерактивна Играчка За Мачки Со Пеперутка со Прекинувач за Сензори Совршен пакет погоден за сопственици на миленичиња. погоден за кученца, мачки или мали кучиња, како и убави зајаци.

Особините

Купувачите избираат и