0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кабилок Јапонски Фиока За Суши Кутија За Ручек Бенто Кутија Традиционална Пластична Кутија За Слатки Кутија За Сервирање Со Капак За Училиште За Домашна Канцелари

Кабилок Јапонски Фиока За Суши Кутија За Ручек Бенто Кутија Традиционална Пластична Кутија За Слатки Кутија За Сервирање Со

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

и еднократно. Јапонски Пикник Контејнер. Можете да ја ставите вашата разновидност на храна во 5 различни мрежи и тие нема да се мешаат. Пластична кутија за суши. Погоден за употреба на училиште, канцеларија или за време на патување.Суши Бенто Кутија. Направена од материјал, оваа кутија за ручек е без мирис. Јапонски Бенто Додатоци. Тоа може да се испрати како подарок.јапонски контејнер за храна. и еднократно. Јапонски Пикник Контејнер. Можете да ја ставите вашата разновидност на храна во 5 различни мрежи и тие нема да се мешаат. Пластична кутија за суши. Погоден за употреба на училиште, канцеларија или за време на патување.Суши Бенто Кутија. Направена од материјал, оваа кутија за ручек е без мирис. Јапонски Бенто Додатоци. Тоа може да се испрати како подарок.јапонски контејнер за храна. Кутија За Ручек Со Средна Големина Јапонска Кутија За Ручек Контејнери За Подготовка На Оброци Кутија За Суши Бенто Кутија За Деловни Оброци (Црна Покривка Од Дрво ) Карактеристика - Боја : Црна; - Материјал : Пластика; - Големина : 30х20х10см; Пакет Вклучувајќи Јапонски Послужавник За Суши Кутија За Ручек Бенто кутија Традиционална Пластична Кутија За Закуски За Слатки Со Капак За Училиште За Домашна Канцеларија Во Ресторан.

Особините

Купувачите избираат и