0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Деца 8-ми Роденден Момчиња 8 Години Фудбалски Фудбалер Роденден Маица

Деца 8-ми Роденден Момчиња 8 Години Фудбалски Фудбалер Роденден Маица

DEN 705.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Јас сум веќе 8 години. Кул роденденска облека за осумгодишни момчиња. Кул роденденска облека за вашиот син кој има 8 години и е фудбалер (фудбалер). Кул облека за роденденска забава и роденденска забава за љубителите на фудбалот. Идеален за роденденот на вашиот 8-годишен син, внук, пријател или внук. Идеален за момчиња кои сакаат да играат фудбал и се фудбалери. Идеален за мотото на фудбалска забава. Кул фудбалски навивач, фудбалер и фудбалски дизајн. Фудбалер Дизајн. Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб.

Особините

Купувачите избираат и