0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Компатибилен Со Samsung Galaxy A14 5G Паричник Случај Калено Стакло Заштитник На Екранот и Кожа Флип Капак Картичка Држач Стојат Мобилни Додатоци Телефон Случаи За Gaxaly 14 2023

Компатибилен Со Samsung Galaxy A14 5G Паричник Случај Калено Стакло Заштитник На Екранот и Кожа Флип Капак Картичка Држач Стојат

DEN 207.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

●Компатибилни Модели Q : Компатибилен Со Samsung Galaxy A14 5 G, не е компатибилен со други уреди. ●Пакетот вклучува : ќе го испратиме куќиштето на телефонот со заштитник на екранот од калено стакло од 1 парче+ Отстранлив Ремен за Зглоб. ●Држач за картички : 3 слотови за картички безбедно држете ги картичките и малку готовина без да носите паричник надвор. ●Прецизни исечоци+ : Прецизни исечоци за звучници, порти за полнење, аудио порти и копчиња за ваша погодност. Quickstand_ : Kickstand Може да се претвори во мулти-аголен удобен поглед за читање, гледање видеа или facetime. ●Компатибилни Модели Q : Компатибилен Со Samsung Galaxy A14 5 G, не е компатибилен со други уреди. ●Пакетот вклучува : ќе го испратиме куќиштето на телефонот со заштитник на екранот од калено стакло од 1 парче+ Отстранлив Ремен за Зглоб. ●Држач за картички : 3 слотови за картички безбедно држете ги картичките и малку готовина без да носите паричник надвор. ●Прецизни исечоци+ : Прецизни исечоци за звучници, порти за полнење, аудио порти и копчиња за ваша погодност. Quickstand_ : Kickstand Може да се претвори во мулти-аголен удобен поглед за читање, гледање видеа или facetime. [Куќиштето На Телефонот Е Компатибилно Само Со] : Samsung Galaxy a14 5gpleash изберете ја вистинската футрола за телефон пред да ја купите или можете да ми поставите прашање во "имајте прашање".[Пакетот Вклучува] : 1 x Случај 1 x Заштитник На Екранот 1 x влажни И Суви крпи за чистење1 x Отстранлив Ремен За Зглоб[Материјали] : Мек внатрешен слој + Премиум Стп Кожа, мека и издржлива.[ Практични носителот Картичка] : 3 картичка слотови за лична карта, кредитни картички картичка или некои пари, без преземање чанта на отворено.[Практична Карактеристика На Штандот] : Држачот може да се претвори во повеќеаголен удобен поглед за читање, гледање видеа или време на лице.[Сеопфатна Заштита] : целосен дизајн на покривање за надградба На заштитниот систем Против паѓање.[ Прецизни исечоци] : Прецизни исечоци за звучници, порти за полнење, аудио порти и копчиња за ваша погодност.[Услуга] : Ако не сте задоволни со добиените производи и ги избегнувате вашите загуби, ве молиме контактирајте не навреме, ние веднаш ќе се справиме со вас за конкретни проблеми (повторно испратете производ / директно враќање / враќање и враќање).

Особините

Купувачите избираат и