0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
САД запечатуваат најголемиот дел-PLF-108 заптивки, 1/64 Висина, должина од 36, 40 ширина

САД запечатуваат најголемиот дел-PLF-108 заптивки, 1/64 Висина, должина од 36, 40 ширина

DEN 464.80
Во форма достапна за нарачката

Износот

Оценка на вакуумскиот притисок : . Опсег на температура : 350 ° F Макс. Овој производ е произведен во САД. Оценка на вакуумскиот притисок : . Опсег на температура : 350 ° F Макс. Овој производ е произведен во САД. Направени од целулозни влакна, плута и СБР. Отец умерено без да се распаѓа во вода или масло го прави овој лим со влакна сигурен заптивка во услуги што не вклучуваат ароматични горива и растворувачи.

Особините

Купувачите избираат и