0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Tek Styz Prepium Stylus компатибилен со вашиот Micromax Q416 со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

Tek Styz Prepium Stylus компатибилен со вашиот Micromax Q416 со прилагодено капацитивен допир 3 пакет!

DEN 414.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

Професионално дизајниран компатибилен со вашиот Micromax Q416 ја зголемува издржливоста и точноста на врвовите!. Обезбедува мазно пенкало како искуство за пишување компатибилно со таблетот или телефонот на екранот на допир. Совршено за цртање апликации и брзо навигација преку вашиот екран на допир со леснотија. Вклучува количина 3 стилули пенкала со должина од 4 "во избраната боја. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна! *. Како да пишувате искуство компатибилно со таблетот или телефонот на екранот на допир. Совршен за цртање апликации и брзо навигација низ вашиот екран на допир со леснотија. Вклучува количина 3 стилус пенкала во должина од 4 "во избраната боја. Компатибилен со сите уреди на екранот на допир. *Купете сега - најновата верзија сега е достапна!*. ☝ Premium Stylus компатибилен со вашиот Micromax Q416 Прилагодено капацитивно пенкало 3 пакет!. (Црвен) Врвот против гребење - Врвот на игла е изработен од мека и гума отпорна на гребење. Отпорен на отпечатоци и анти-стап на екранот, одличен за пишување на пишување и сл. Ние ги ажуриравме врвот и иглата, врвот нема да се исклучи и иглата нема да го гребе екранот повеќе. Specifications : ● Нема повеќе големи прсти затоа што овој стилус има подобра точка на допир од врвот на компатибилен со прстот, давајќи подобра точност, малку допир се фокусира како клучеви на конзолата. Непобедлива цена наместо молив со висока цена или молив на Samsung. Можете да го споделите овој игла со компатибилен со вашите пријатели или семејство. ● Лесно носење и многу лесни и компактни. Дизајнот на клип е одличен за клипинг во компатибилно со вашиот џеб, i Pad, дневник, итн. ● Универзален шарен и светла капацитивна стилус - работи на целиот уред со капацитивен екран на допир ✅ annhancements : ● Не само компатибилен со i Pad, i Phone, Android паметен телефон , систем за навигација со автомобили, итн., Но исто така се вклопуваат за сите уреди опремени со капацитивен екран на допир. ● Дополнителни артикли што работат со ова се скоро сите i Phone, повеќето i Pads, таблети, уреди, површински таблети, мали лаптопи, Chromebook, сè додека тие се екран на допир. ● Лесно носење тенок тело, лесен со дизајн на клип, така што е многу лесно носете насекаде. Клипс десно компатибилно со вашиот случај за носење, книга или џеб ● Пенчињата за стилот со клип - лесно носете го каде и да сакате. ● Audetect IC технологијата автоматски го открива типот на уредот и неговите специфични потреби за полнење за подобрена компатибилност ● Трајлив материјал - Карактеристики на пенкала за стилови со меки совети и телото е направено од високо квалитетен алуминиум.

Особините

Купувачите избираат и