0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Поетрихом само лепило винил лента за контакт хартија кора и стап позадина за wallsидови Деца девојки спална соба

Поетрихом само лепило винил лента за контакт хартија кора и стап позадина за wallsидови Деца девојки спална соба

DEN 182.24
Во форма достапна за нарачката

Износот

【Отстранлив, водоотпорен, нема оштетување на површините】 Оваа декоративна контактна хартија за розови ленти е лесна за примена и работи одлично како лагер на полиците и за создавање нови завршувања и ефекти врз accentидните површини со акцент на мебелот. 【Лесен за употреба】 Стапчиња до која било мазна, рамна површина - совршена за DIY проекти идеални за изнајмување или украсување на домови. Не треба да се нанесува на текстурирани wallsидови - мазна чиста, суво, насликана површина само. 【Модел】 Тоа е розова лента за контакт со розова лента, има повеќекратни употреби во бања, кујни, плакари, простории за перење, училишни проекти, работилници, канцеларија, занаетчиски проекти и мебел. 【Големина】 Ролна на оваа лагерна контактна хартија Големината на хартија е 17,7 x 117 инчи, ве молиме купете доволно ролни на еднократно за да избегнете разлика во бојата. (Бидејќи различна серија на позадина може да има разлика во бојата). 【100% гаранција за наплата】 За какви било прашања, ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти, веднаш ќе ја вратиме вашата набавна цена - нема да се постави прашање. 【Отстранлив, водоотпорен, нема оштетување на површините】 Оваа декоративна контактна хартија за розови ленти е лесна за примена и работи одлично како лагер на полиците и за создавање нови завршувања и ефекти врз accentидните површини со акцент на мебелот. 【Лесен за употреба】 Стапчиња до која било мазна, рамна површина - совршена за DIY проекти идеални за изнајмување или украсување на домови. Не треба да се нанесува на текстурирани wallsидови - мазна чиста, суво, насликана површина само. 【Модел】 Тоа е розова лента за контакт со розова лента, има повеќекратни употреби во бања, кујни, плакари, простории за перење, училишни проекти, работилници, канцеларија, занаетчиски проекти и мебел. 【Големина】 Ролна на оваа лагерна контактна хартија Големината на хартија е 17,7 x 117 инчи, ве молиме купете доволно ролни на еднократно за да избегнете разлика во бојата. (Бидејќи различна серија на позадина може да има разлика во бојата). 【100% гаранција за наплата】 За какви било прашања, ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти, веднаш ќе ја вратиме вашата набавна цена - нема да се постави прашање. Карактеристики на детска шема Stipe Star Wallpaper Clacinets Clachets Poler Paper : 1. Environmentивотната средина пријателска и водоотпорна. 2. Лесно за сечење и лупење од поддршката на хартијата. 4. Може да се инсталира на која било рамна површина. Чист wallид, мебел, прозорец, мазна стаклена површина, метална површина, железна површина, керамичка површина итн. Забелешка : Ве молиме, не залепете го на правливиот wallид и грубата површина на дрво. Различна серија на позадина може да има разлика во бојата, затоа ве молиме пресметајте ја тедимензијата за да купите доволно ролни едновремено. Услуги за клиенти : Ако не сте задоволни со нашиот производ или услуга. Ве молиме, известете ни за првото испраќање на е-пошта преку сметка. Ние ќе го решиме вашиот проблем што побрзо.

Особините

Купувачите избираат и