0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Прицврстувачи за прилагодување на јамка од 5 инчи со брада, 1000 компјутери- природно

Прицврстувачи за прилагодување на јамка од 5 инчи со брада, 1000 компјутери- природно

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

1000 парчиња Премиум квалитет на безбедност на јамка од 5 инчи овозможуваат лесно и безбедно и прилагодливо прицврстување на ознаките на производите. Завртената вратоврска овозможува прилагодлива должина за безбедно прикачени ознаки во место и едноставно решение за запечатување на докази со низок ризик. Идеално за многу форми на пакети и приложување околу домот и канцеларијата. 1000 компјутери во удобна кутија за складирање. Поддржлива безбедносна јамка вратоврска пластична хартија цени за ознаки. Не е потребен пиштол. Завршува прилепување заедно со рака. Tamper Proof. Нема да се раздели. Совршен за занаетчиски емисии. 1000 парчиња Премиум квалитет на безбедност на јамка од 5 инчи овозможуваат лесно и безбедно и прилагодливо прицврстување на ознаките на производите. Завртената вратоврска овозможува прилагодлива должина за безбедно прикачени ознаки во место и едноставно решение за запечатување на докази со низок ризик. Идеално за многу форми на пакети и приложување околу домот и канцеларијата. 1000 компјутери во удобна кутија за складирање. Поддржлива безбедносна јамка вратоврска пластична хартија цени за ознаки. Не е потребен пиштол. Завршува прилепување заедно со рака. Tamper Proof. Нема да се раздели. Совршен за занаетчиски емисии. 1000 компјутери со врвен квалитет на вртење од 5 инчи, прицврстувачи за врзување на јамка овозможуваат лесно и безбедно и прилагодливо прицврстување на ознаките на производите. Завртената вратоврска овозможува прилагодлива должина за безбедно прикачени ознаки во место и едноставно решение за запечатување на докази со низок ризик. Идеално за многу форми на пакети и приложување околу домот и канцеларијата. 1000 компјутери во погодно кутија за складирање. Нашите производи за обележување се водечки избор за трговците на мало и производителите.

Особините

Купувачите избираат и