0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
#4 x 1/2 тип на тип на само-прислушување/филипс/рамна глава/челик/црн цинк

4 x 1/2 тип на тип на само-прислушување/филипс/рамна глава/челик/црн цинк

DEN 1379.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Стан Филипс Аб. Завртки за само -прислушување. Произведено на ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации. Случај е зацврстен на Роквел Ц45 мин. (Основна цврстина : Роквел C28-38). Целосно навој. Стан Филипс Аб. Завртки за само -прислушување. Произведено на ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации. Случај е зацврстен на Роквел Ц45 мин. (Основна цврстина : Роквел C28-38). Целосно навој. Завртки за само-прислушување, #4 x 1/2 "Тип на аб-завртки за само-прислушување / филипс / рамна глава / челик / црн цинк.

Особините

Купувачите избираат и