0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Патничка гитара ултра лесна класична 6 жица гитара, десно, махагони

Патничка гитара ултра лесна класична 6 жица гитара, десно, махагони

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Целосна 24/4 "Скала најлон-жица Акустична/Електрична гитара за патувања. Само 2 фунти. 14 мл. И 28" долги. Пикап Пиезо со стандарден излез од 1/4 ". Само 2 фунти. 14 мл. И 28 "Долг. Пикап Пиезо со стандарден излез 1/4". Се вклопува во канти за надземни авиокомпании. Вклучува свирка торба и одмор за одвојување на скутот. Ултра лесната е најмалата, најлесната, целосна патна гитара на пазарот. Нашиот комерцијален систем за подесување на телото користи стандардни машини за подесување преместени во телото, елиминирајќи ја потребата за глава. Го добивате истото искуство со целосна игра на која сте навикнале на инструмент што е значително пократок и полесен од типична класична гитара со целосна големина.

Особините

Купувачите избираат и