0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Suptek единечен LED LCD монитор за монитори за монитори за монитори за монитори за целосно прилагодување на штандот за 1 / еден екран до 27 инчи и глава за замена

Suptek единечен LED LCD монитор за монитори за монитори за монитори за монитори за целосно прилагодување на штандот за 1 / еден

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Идеално за повеќето 13 „до 27“ монитори кои тежат до 22 bs (10 кг); Висина Прилагодување на компатибилноста - Монтажа за единечен монитор Идеално за повеќето екрани до 27 "и 22 bs со 75х75мм или 100x100mm дупки за монтирање на задниот дел. Целосно атикулација - ротирајте 360 °, навалување ± 90 ° горе и долу, вртење на 90 ° ± 90 ° лево и десно, прилагодување на висината заедно Централниот пол. Две опции за инсталирање - C -Clamp и опционална база на Grommet (одговара на бирото до 4 "дебелина) Зачувајте го вашиот вреден простор за биро. Компатибилен со сите монитори на мониторот Suptek серија. Одговара на еден монитор, секој со 75*75 или 100*100 VESA, до 27 "големина и 10 кг/22 bs тежина. кои тежат до 22 bs (10 кг); висина прилагодување на компатибилноста - единечен монитор за монитори идеално за повеќето екрани до 27 "и 22 bs со дупки за монтирање на задната страна од 75х75мм или 100х100мм. Целосно атикулација - ротирајте 360 °, навалување ± 90 ° горе и долу, вртење ± 90 ° лево и десно, прилагодување на висината по должината на централниот пол. Две опции за инсталирање - c -clamp и опционална база на Grommet (одговара на бирото до 4 "дебелина) Зачувајте го вашиот вреден простор за биро. Компатибилен со сите монитори на мониторот Suptek серија. Одговара на еден монитор, секој со 75*75 или 100*100 VESA, UP до 27 "големина и 10 кг/22 -те тежина. ± 90 ° навалување, ротација на 360 ° го прават овој ракав на главата целосно прилагодлив.

Особините

Купувачите избираат и