0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Адаптер за AC на HQRP / напојување за CASIO CA-100 / CA100 / CA-1110 / CA110 Замена на тастатури [UL наведен] Плус HQRP Euro Adapter

Адаптер за AC на HQRP / напојување за CASIO CA-100 / CA100 / CA-1110 / CA110 Замена на тастатури [UL наведен] Плус HQRP Euro

DEN 830.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

Адаптер за замена на HQRP® AC Plus HQRP® Euro Adapter; Влез : AC 100 V - 240 V; Излез : 9 V; 800m A ;. UL наведен; Безбедносни карактеристики : висока ефикасност и сигурност; Автоматско прекинување на преоптоварувањето ;. Автоматско термичко намалување; Краток спој и заштита од напон; Ниско мешање. 1 година гаранција!. Адаптер за замена на HQRP® AC Plus HQRP® Euro Adapter; Влез : AC 100 V - 240 V; Излез : 9 V; 800m A ;. UL наведен; Безбедносни карактеристики : висока ефикасност и сигурност; Автоматско прекинување на преоптоварувањето ;. Автоматско термичко намалување; Краток спој и заштита од напон; Ниско мешање. 1 година гаранција!. Компатибилен со : CASIO CA-100 / CA100 / CA-10 / CA110 Замена на тастатури.

Особините

Купувачите избираат и